טרמפולינה

כיצד טרמפולינה תסייע להתפתחות של הילדים שלכם

טרמפולינהטרמפולינה יכולה להוות כלי חשוב בשפור התפתחות ילדכם. שפור ופתוח יכולות כוח, סבולת לב ריאה, לימוד הרגלי יציבה נכונים וסבולת שריר בנוסף לשעות רבות של הנאה וחוויות ילדות בלתי נשכחות. טרמפולינה לחצר היא דרך אידאלית להקנות לילדכם כל זאת.

פיתוח סבולת לב ריאה ושריר

טרמפולינה לחצר היא מתנה בלתי נשכחת לילדכם המהווה תחליף לישיבה ממושכת מול המסך ותרומה אמתית לשיפור היכולות הספורטיביות והאתלטיות של ילדכם עד לרמה של קבוצות ספורט לילדים ונוער. קפיצה בטרמפולינה תורמת בפיתוח שרירי הרגליים, גורמת לתנועה קלילה של הרגל מחוץ לטרמפולינה ולפתח סבולת לב ריאה- עמידה במאמץ רב למשך זמן ארוך. הטרמפולינה מאפשרת קפיצה ללא הפעלת לחץ על המפרקים כמו בריצה ולכן מונעת פציעות כתוצאה מפעילות ספורטיבית הנחיתה הרכה חוסכת לחץ ושחיקה של הברכיים והמפרקים. ניתן לטפח סבולת לב ריאה אם מתכננים זמן קפיצה מראש ובאופן תדיר. קפיצות רבות יוצרות מאמץ וקפיצה ממושכת בזמן מאמץ משפרת את סבולת הלב והריאה. הקפיצה משפרת באופן ניכר את תפקוד שרירי התאומים המאפשרים תנועה קלה ומהירה של הרגל.

התפתחות חברתית

טרמפולינה יוצרת הוואי חברתי בעיקר כשמדובר בילדים. פעילות משותפת של הורים וילדיהם או של מספר ילדים תורמת לגיבוש החבורה ויוצרת קשרים טובים ובריאים. הקפיצה בטרמפולינה מחזקת ומשפרת את בטחונו העצמי של הילד ותורמת לקשרים חברתיים. כמובן ההנאה שבפעולה יוצרת נחת רוח ורוגע. קפיצה בטרמפולינה אף מרגיעה ותורמת ליכולות הריכוז והלמידה של הילד.

שיפור תפקוד מערכת הלימפה

מערכת הלימפה אחראית על קליטת הפסולת מתאי הגוף ופליטתה אל מחוצה לו. מערכת הלימפה מסננת את הסביבה המימית של גופנו ומאפשרת לתאים לתפקד בסביבה נקייה ובריאה. מערכת הלימפה אינה מונעת על ידי משאבה כמו מערכת הדם הפועלת באמצעות משאבת הלב ועל כן לתנועת הגוף שאנו יוצרים יש חשיבות רבה לתקינות תפקוד מערכת הלימפה. ישיבה ממושכת וחוסר בתנועה ופעילות גופנית מקשות על ניקוי הרעלים מגופנו וגורמות לחולי. יעילות מערכת הלימפה עולה פי 16- 20 בזמן קפיצות על טרמפולינה, יותר מכל פעילות ספורטיבית אחרת.

הטרמפולינה מהווה כלי המספק שעות הנאה ומשחק רבות לילד. שילוב של פעילות ספורטיבית וחברתית. הטרמפולינה מהווה מפלט מישיבה ממושכת אל מול המסך ומאפשרת יצירת אינטראקציה בין הורים לילדיהם ובין חברים. היא מספקת ערך מוסף התורם להתפתחות הילד באופנים שונים ומגוונים: פיזיים, מנטליים וחברתיים.

חברת HHi-Importers עוסקת בייבוא מסין ובתוכו גם טרמפולינות מכל הסוגים.

כתוב/כתבי תגובה