פטריה בנרתיק של עוברת

איך לשדרג את פינת האוכל שלכם בקלות

למי שנמאס מהנראות של פינת האוכל שנמצאת במקומה כבר שנים רבות ולא מסוגל כרגע לבצע שינוי ולרכוש פינת אוכל חדשה, מחפש כל מיני אופציות לשנות את המראה של הכיסאות.

 

שדרוג נראותה של פינת האוכל

כדי לשנות את נראותה של פינת האוכל אפשר לצבוע את השולחן וגם את הכיסאות בצבע איכותי המותאם לסוג זה של עץ.

לגבי הכיסאות, אפשר להחליף את הריפוד הנוכחי בריפוד חדש, דבר שהוא קצת יקר או לחלופין אפשר לרכוש כיסויים יפהפיים ואיכותיים עבור כל אחד מהכיסאות הללו סביב השולחן.

מדובר בכיסוי שמכסה כל כיסא לכל אורכו, הוא מונח פיקס בגודל הנכון ולכן נוח מאד לשבת עליו. הייחוד בבד הוא שהוא מיוצר מחומרי גלם מיוחדים שדוחים לכלוך, אינם מתקמטים ונעימים מאד למגע.

בדרך זו, הכיסאות אינם מתלכלכים ובדרך כלל גם לא נוצרים כתמים. במקרים חריגים, אפשר לנקות את הכתמים הללו באמצעות השימוש במסירי כתמים. לאחר מכן מומלץ לכבס אותם במים קרים ולהוסיף גם מרכך כביסה.

בדרך זו הכיסוי נראה נקי לחלוטין ולאחר ייבוש קצר בצל אפשר להלביש אותו שוב על הכיסא.

 

הכיסויים החדשים עבור הכיסאות

את הכיסויים החדשים אפשר לקנות בהרבה מאד צבעים כמו אדום, ירוק, חום והרבה מאד אחרים. כדי ליצור הרמוניה עם הצבע של שולחן האוכל ושל המטבח והסלון הממוקמים בסמוך למרחב זה, בוחרים את הצבע המתאים ביותר שייצור את האווירה הפסטורלית בתוך הבית.

מומלץ לרכוש מספר כיסויים לכיסאות, בהתאם לכמות הכיסאות הקיימת בבית כך שתהיה אחידות וכולם ייראו אותו דבר בארוחות המשפחתיות.

פעמים רבות לאחר הארוחות בסופי השבוע, מכבסים את כל הכיסויים וכך נהנים מהם שוב.

 

למידע נוסף הכנסו לחנות האון ליין: https://gogood.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה