דיאטה מהירה וקלה

כיצד להכין את הגוף לקראת דיאטת כאסח

 

לא פעם אנחנו שומעים את הביטוי דיאטת כאסח, מה זה אומר בעצם? הרי ברור שלא כל פעם כשאנחנו משתמשים בביטוי זה, אכן מדובר על דיאטת כאסח, מן הסתם.

ההגדרה של דיאטה כזו על פי מומחים, זו דיאטה מהירה, דיאטה שבה אנחנו מקזזים מהתפריט שלנו אינספור מרכיבים ומתחילים לאכול רק מרכיבים מסוימים, מצומצמים אשר יכולים להשביע אותנו ברמה מסוימת ולא לגרום לנו לעלות במשקל. הצמצום בכמות המזון שאנחנו צורכים לצד צריכת מזון שאיננו כולל הרבה קלוריות, יאפשר לנו לרדת במשקל.

אך בשביל ליהנות מהתוצאות של דיאטת כאסח אנחנו צריכים לבצע כמה דברים קודם לכן, אנחנו צריכים להתכונן לכך בהתאם.

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את מצבנו מבחינה בריאותית. עלינו לוודא שמצבנו טוב וכל המדדים תקינים. אם חס וחלילה המדדים אינם תקינים, אסור לנו לעשות דיאטה שכזו, מאחר וזה עלול להשפיע עלינו לרעה. חשוב גם שבמהלך הדיאטה נשים לב לשינויים, לא רק במשקל אלא גם במצבנו הפיזי וכן הנפשי. אם יש שינוי לרעה, עלינו להפסיק אותה באופן מיידי.

שנית, בשביל להיות מוכנים לדיאטת כאסח, אנחנו צריכים להכין את עצמנו נפשית. אנחנו יכולים ורצוי שנעשה את הירידה באופן דרסטי עד שנגיע לנקודה בה כמות האוכל שנאכל תהיה מאוד נמוכה ואז באמת נשמור על כך לאורך זמן מסוים, אך חשוב מאוד שנכין את עצמנו לסיטואציה בה אנחנו לא יכולים לאכול מה שאנחנו רוצים, כמה שאנחנו רוצים.

שלישית, מוטב שאנחנו נלמד על הדיאטה ועל ההשפעה שלה בטרם אנחנו נחליט להיכנס אליה. רק כך נוכל להבין בדיוק מה זה אומר לעשות דיאטת כאסח וכמובן, כך נוכל ליהנות ממנה יותר.

נקודה אחרונה שאנחנו צריכים לעשות בשביל להכין את הגוף שלנו זה, לבחור דברים מסוימים שאנחנו נדרשים אליהם בשביל שהתפקוד שלנו לא ייפגע, כלומר, אנחנו לא יכולים לוותר על מרכיבים שחיוניים לתפקוד סביר של הגוף. עלינו לדעת מה נכון לנו לאכול ומה לא נכון, או יותר נכון לומר, אילו מרכיבים אנחנו צריכים בשביל לשמור על בריאותנו.

 

כתוב/כתבי תגובה