איך להעלים סנטר כפול

אם בעבר הלא רחוק אנשים בעלי סנטר כפול הסתפקו בכל מיני תכשירים שעיקר הבטחתם הייתה העלמת סנטר כפול, כיום רוב האנשים מודעים לעובדה שהפתרונות היעילים ביותר הם ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה מתקדמים.

אם גם אתם משתייכים לקבוצת האנשים הפרקטיים שמעוניינים לראות תוצאות בטוחות ומנצחות אך לא מעוניינים לתת לאזמל המנתחים לעצב להם את החיים בוודאי תשמחו לשמוע שכיום יש פתרון אידיאלי נטול סיכונים, הפתרון הוא עיצוב סנטר בשיטה מיוחדת ובאמצעות חומרי מילוי חדשניים ובטוחים.

רוצים לקבל עוד טיפים בתחום הלייף סטייל, בריאות ותזונה? היכנסו לאתר בריא לדעת.

מהו סנטר כפול doctor-1149149_1920

סנטר כפול נוצר בעקבות ריכוז גבוה של שומן באזור הסנטר. ריכוז זה גורם לסנטר להיראות כפול ולכן רוב האנשים מכנים את התופעה 'סנטר כפול'. חשוב לדעת שלמרות הדיאטות והפעילות הגופנית, אנשים רבים מתקשים להעלים את תופעת הסנטר הכפול וככל שמתבגרים נראה שהדבר כמעט בלתי אפשרי. מסיבה זו רבים פונים אל מנתחים פלסטיים, צורכים תכשירים שונים ופונים אל מומחים בתחום החדשני של עיצוב סנטר באמצעות חומרי מילוי מסוג ראדייס, וואלומה, רסטילן ועוד. נכון להיום שתי השיטות היעילות ביותר לעיצוב סנטר הן באמצעות ניתוח ובאמצעות פרוצדורה חדשה שאינה ניתוחית של עיצוב קו הלסת והסנטר. בשנים האחרונות, רוב האנשים בוחרים בשיטה הבטוחה והאפקטיבית של עיצוב הסנטר ללא ניתוח.

עיצוב סנטר ללא ניתוח – על מה מדובר?

מנתחים פלסטיים רבים כיום מציעים שיטה בטוחה ולא ניתוחית של תיקון ו/או עיצוב סנטר כפול. כאן מדובר על שיטה חדשנית שהוכיחה את עצמה וגורפת מחמאות בעיקר משום התוצאות המוצלחות שלה ומשום שמדובר על שיטה בטוחה לחלוטין, שאינה מצריכה זמן החלמה, סיכוני ניתוח ותופעות לוואי.

הטיפול נעשה באמצעות הזרקה של חומרי מילוי בטוחים, בוטוקס וכל מיני חומרים ממיסי שומן. חשוב לקחת בחשבון שמדובר על טיפול שיש לחדשו מדי תקופת זמן וזאת משום שהוא נעשה באמצעות חומרים בטוחים שמתפרקים בהדרגה עד שהם נעלמים לגמרי מהגוף. היתרון של הטיפול וזאת מלבד התוצאה הנפלאה הוא שהמטופל אינו חותם על "ברית נישואין" עם שתל או חומרים שנותרים בגופו לאורך שנים. אם הוא אינו מעוניין  לחדש את הטיפול, החומר מתפרק ומתנדף מהגוף תוך פרק זמן מסוים.

טיפול זה הוא התחליף היעיל והבטוח לפורצדורה הפולשנית של ניתוח בו נעשה חיתוך של עצם או החדרה של שתל לסנטר. טיפול זה מתאים לעידן המודרני המועדד רפואה בטוחה שאינה פולשנית. בשיטה זו ניתן להשיג את אותה התוצאה של הניתוח וזאת ללא כאבים, דימום, סיכון לזיהום או זמן החלמה שנדרש. בטיפול זה הרופא יחזיר את הפרופורציות הטבעיות והנכונות של מבנה הפנים שלכם.

למי הפרוצדורה מתאימה?

לכל מי שסובל מסנטר כפול, אנשים שסובלים מכל מיני עיוותים מולדים, פגמים שנוצרו בעקבות תאונות ופציעות שונות, אנשים שירדו במסת המשקל שלהם באופן מאסיבי וסובלים מסנטר כפול ועוד. הטיפול מתאים מגיל 18.

כתוב/כתבי תגובה