המסת שומן

איך להיפטר משומן בטני? לפעמים כושר זה לא מספיק

כל מי שסובל מעודף שומן יודע שעל מנת להצליח להיפטר ממנו יש לעבור תהליך ארוך הכולל שינוי משמעותי הן בהרגלי האכילה והן בהרגלי התנועה שלנו. לא פעם נאמר לנו שאורח חיים בריא אינו רק שינוי במזון אותו אנו צורכים ולא משנה מהי סוג הדיאטה בה נבחר אנו חייבים לשלב גם כושר. אך בפועל אנו שמים לב כי לא משנה כמה אימונים נעשה בשבוע השומן פשוט מסרב לעזוב אותנו, במיוחד שומן בטני. אז איך נצליח בכל זאת להיפטר ממנו אחת ולתמיד?

דרכים להתמודד עם שומן בטני

ישנן מספר דרכים להתמודד עם שומן בטני, חלקן טבעיות וחלקן מלאכותיות ואת כולן נציג לכם כעת:

  • מזון דל שומן- לא מספיק להקפיד על תזונה נכונה, בכדי להתמודד עם שומן בבטן חשוב מאוד להקפיד על מזון בעל אחוזי שומן נמוכי מצד אחד ועתיר בחלבונים מצד שני בעיקר בתקופת החיטוב.
  • משקאות- חשוב להימנע ממשקאות מוגזים אשר עלולים לגרום לנפיחות רבה בעיקר באזור הבטן וכן להרבות בשתייה של מים.
  • המסת שומן– ישנם מצבים בהם אנו רואים שאנו לא מצליחים להתמודד עם התופעה בעצמנו. במקרים מעין אלו מומלץ לעבור תהליך של המסת שומן אשר בעזרת טכנולוגיה ייחודית יפרק וימיס את השומן באזור הבטן ויאפשר לכם ליהנות מהבטן השטוחה עליה אתן חולמות.

הבחירה בהמסת שומן

כנשים אנו חוות לא מעט תופעות או התמודדויות במהלך חיינו, למשל היריון ולידה, אשר משפיעים באופן ישיר על המראה של הגוף שלנו ובעיקר של הבטן. למרות הרצון הטוב להתמיד בכושר בכדי לחטב ולעצב את הגוף אנו מגלות כי זה לא תמיד עוזר. המסת שומן בקור היא הדרך האולטימטיבית והפשוטה ביותר כיום להתמודד עם השומן הבטני ולהשאיר אותו בעבר שלנו.

כתוב/כתבי תגובה