לפתור קשיים בכוחות עצמך

כיצד לפתור קשיים בכוחות עצמך

לא מעט אנשים מתמודדים עם קשיים שונים בחיי היומיום שלהם. ישנם אנשים אשר מצליחים להתמודד עם היטב עם כל קושי מתוך חוסן נפשי- פנימי אדיר וישנם אנשים אשר חשים כי הקשיים שלהם תופסים מקום נכבד ומשמעותי בחייהם, עד כדי שהם מונעים מהם לחיות חיים טובים ומלאי משמעות ושמחה. לכאורה, הפתרון הטבעי ביותר לכל אדם אשר חש כי איננו מצליח להתמודד עם הקשיים שלו באופן העצמאי הוא לפנות לפסיכולוג או לפסיכיאטר. אולם כיום, פסיכולוג ופסיכיאטר אינם האופציות הבלעדיות לסיוע לאדם בהתמודדות עם הקשיים שלו. ישנן שיטות שונות שבכוחן לסייע לאדם ללמוד כיצד להתמודד עם הקשיים שלו בצורה הטובה ביותר. אחת מהשיטות הטובות ביותר עבור לימוד מעין זה הינה שייטת ביירון קיטי איתה עובד הפסיכולוג אריק פלד.

לפתור קשיים בכוחות עצמך

מהי שיטת ביירון קיטי

שיטת ביירון קיטי הינה שיטה אשר הנחילה מרצה, סופרת ומורה רוחנית בשם ביירון קיטי המתגוררת בארה"ב. על פי שיטה זו, כל אדם יכול לבחור כיצד להתמודד עם הקשיים שלו, על ידי זיהוי המחשבות הפחות טובות שלו, המקטינות, המכווצות והתמודדות עמן. בשיטתה ביירון קיטי מלמדת באופן פרקטי כיצד ניתן להתמודד עם המחשבות השליליות של האדם אשר גורמות להיווצרות קשיים שונים בחייו. ניתן למצוא ברחבי הארץ לא מעט מרכזים אשר מציעים את לימוד שיטת העבודה של ביירון קיטי לציבור הרחב. אולם, בכדי ללמוד היטב את השיטה, הרי שיש צורך ללמוד אותה מאדם בקיא ומומחה בה. אריק פלד הוא ללא ספק האדם אשר כדאי ללמוד ממנו את שיטת העבודה של ביירון קיטי.

מדוע כדאי ללמוד את שיטת העבודה של ביירון קיטי במרכז המחשבה של אריק פלד

אריק פלד, איש מחשבים ופסיכולוג בעברו, למד את שיטת העבודה של ביירון קיטי מביירון קיטי ישירות. לאחר מכן, הקים אריק פלד את מרכז המחשבה המבוסס על שיטתה של ביירון קיטי. במרכז זה ניתן ללמוד את שיטת העבודה בצורה האיכותית ביותר. לימוד השיטה במרכז המחשבה של אריק פלד, תסייע לכם להתמודד עם כל קושי בחייכם בצורה הטובה ביותר, ללא צורך להיעזר בסיוע של איש מקצוע כגון: פסיכולוג או פסיכיאטר.

כתוב/כתבי תגובה