איך בוחרים ייעוץ זוגי במרכז

בחודשים האחרונים אתם מרגישים שהזוגיות שלכם רחוקה ממה שהיא הייתה ואתם כבר לא יודעים מה לעשות? אם כך, הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת ושאולי ירגיע אתכם, זה שאתם לא לבד. רוב הזוגות, אפילו אלה שנראים לכם הכי מאושרים בעולם, חווים משברים לא פשוטים במהלך השנים ויכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות. יש מי שחווה משברים בגלל בגידות, בגלל בעיות של חוסר אמון, בעיות בעבודה, קשיים משפחתיים אחרים או אפילו מחלות מגוונות. הדבר החשוב ביותר שצריך לעשות הוא להבין שדווקא כשקשה הזוגיות דורשת תשומת לב, עבודה ובעיקר הרבה תקווה. תוהים איך תוכלו להחזיר את הרוח הטובה לחיי הזוגיות שלכם? אם כך, זה השלב שבו כדאי להתחיל לחפש שירותי ייעוץ זוגי במרכז.

 

למה חשוב לשים לב כשבוחרים יועץ זוגי?

זה לא סוד שיש הרבה אנשי מקצוע שעוסקים בכל מה שקשור לפסיכולוגיה, טיפולים וגישורים בנושאים שונים. עם זאת, לא עם כל אנשי המקצוע האלה אתם יכולים ליצור כימיה ולא את כולם אתם יכולים להעריך באמת מבחינה מקצועית. לכן בהחלט כדאי לכם לבדוק אל מי אתם פונים ומומלץ לברר אודות היועץ הפוטנציאלי שלכם מספר פרטים כמו:

  1. האם יש לו מספיק שנות ניסיון בתחום?
  2. אם זוגות אחרים שכבר היו אצלו בייעוץ ממליצים עליו בחום?
  3. כמה זמן בערך נמשך אצל היועץ התהליך?
  4. מהן העלויות של כל פגישה?
  5. על איזו שיטת עבודה מדובר?

ככל שיהיה לכם יותר מידע אודות יועץ הזוגיות שלכם במרכז כך תוכלו להיות שלמים יותר לגבי הבחירה שלכם. את כל הפרטים ואת חוות הדעת תוכלו למצוא בימינו בקלות שכן אין אדם שמציע שירותי ייעוץ זוגיות ולא מתפעל אתר עם כל האינפורמציה הדרושה לגביו.

 

כמה יעלה לכם ייעוץ הזוגיות במרכז?

רוב הזוגות שרוצים ללכת לטיפול או לייעוץ רוצים אומנם להציל את הזוגיות אך מעדיפים לא לשלם על כך הון עתק. המחיר הוא בהחלט נתון שכדאי להתייחס אליו, כי זה שיש אנשים שמרשים לעצמם לגבות מחירים מופקעים בתחום זה לא אומר שעליכם להסכים לכך. כפי שאתם משווים מחירים בתחומים אחרים, גם בתחום הזה תוכלו להשוות ולקבל הצעות מחיר משניים או שלושה מטפלים. חשוב להבין שאתם נכנסים היום לתהליך שלא יעשה קסם לטובת הזוגיות שלכם אלא לתהליך שידרוש מכם עבודה קשה והתמדה. החדשות הטובות הן שאם יש ביניכם אהבה, אמונה, תקווה ורצון טוב, הרי שיש לכם סיכוי טוב לעבור את המשבר שאליו נקלעתם.

כתוב/כתבי תגובה