איך בוחרים אבקת חלבון – המדריך המלא

צריכת חלבון חשובה מאוד לגוף שלנו, לתחזוקה השוטפת שלו ולבריאותו. עבור מתאמנים רבים צריכת החלבון חשובה אף על מנת להעלות את מסת השריר שלהם ובכדי להגיע אל היעד האימוני אותו הם קבעו לעצמם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אבקות חלבון בשוק אשר כל אחת מהן מורכבת מחומרים שונים ופועלת בדרך אחרת. על מנת לבחור באבקת החלבון האולטימטיבית בעבורכם הכנו מספר טיפים שיהיו לכם לעזר.

 

טיפים לבחירת אבקת חלבון

אבקת חלבון היא תוסף תזונתי אשר מטרתו לעזור לנו להשלים את מנת החלבון היומית שלנו מבלי כל צורך להתעסק בהכנת ארוחה של ממש. הן קלות ונוחות לשימוש וניתן לשלב אותן בכל ארוחה במהלך היום. על מנת לבחור אבקת חלבון נכונה שימו לב למספר נקודות חשובות:

  • הגדירו מהו היעד או המטרה שלכם. ישנן אבקות חלבון המבוססות על חומרים שונים, חלקן נספגות מהר יותר וחלקן לאט יותר וכל אחת מהן פועלת בצורה שונה.
  • התאימו את אבקת החלבון לאורח החיים שלכם. חפשו אחר אבקת חלבון שתתאים בדיוק לצורה או לדרך בה אתם חיים למשל במידה ואתם שומרי מסורת חפשו אחר אבקות חלבון כשרות.
  • ישנן אבקות חלבון שונות המתאימות לסוגי אימונים שונים. בחרו אבקת חלבון המתאימה לסוג האימון בו אתם עוסקים כך שתעזור לו להיות יעיל אף יותר.
  • לבסוף, חפשו אחר אבקת חלבון אשר תתאים לשגרת התזונה שלכם. החליטו אם אתם מחפשים אחר אבקת חלבון שתהווה תוסף קליל לארוחות שלכם או כזאת אשר תהווה ארוחה בפני עצמה.

 

אבקת חלבון- חלק משגרת היום שלכם

אבקות החלבון הפכו לחלק משגרת היום של מתאמנים רבים. הן נוחות וקלות לשימוש, בעלות ערכים תזונתיים רבים ומהוות תוסף תזונה משמעותי על מנת להשלים את מנת החלבון המומלצת בעבורנו.

כתוב/כתבי תגובה