גומיית התנגדות

כמה עולה ערכת גומיות התנגדות?

גומיית התנגדות היא כלי פשוט אבל יעיל שיכול לעזור לכם לעשות אימון גוף מלא. לחטב את הגוף ולהוריד שומן. 

אמנם, אם המטרה שלכם היא לבנות שרירים וכוח, אז גומיות יהיו פחות רלבנטיות יחסית למכון הכושר והמכשירים שבו, אולם כאשר אתם רוצים לתת לגוף שלכם צורה בסיסית, גומיות התנגדות בהחלט יכולים לעזור לכם בעניין. 

סוגי גומיות ההתנגדות הן רבות. חלקן נועדות לפלג גוף מסוים, חלקן יכולות לשמש אתכם לאימון גוף מלא, אז בחרו את סוג הרצועה לפי הגדרת האימון שלכם.

אז כמה עולות רצועות התנגדות? המשיכו לקרוא כדי לדעת או פשוט בקרו באתר של דופה 

ערכת גומיית התנגדות:

המחיר של ערכת גומיית התנגדות, משתנה לפי סוג הערכה. למשל, יש גומיות התנגדות שמגיעות בחבילה אחת, אולם הן כוללות כמה וכמה רצועות לפי רמת מתח שונה. יש רמת מתח נמוכה שמתאימה לאימון קליל יותר, יש רמת מתח של התנגדות גבוהה יותר ויש רמת מתח גבוהה מאוד שמיועדת למתאמנים מתקדמים.

יש רצועת התנגדות שאופן הפעולה שלה היא על ידי חיבור של כמה רצועות ועל פי זה קובעים את גובה העצימות של האימון.

רצועות התנגדות שכוללות כמה וכמה רצועות בסט אחד, המחיר שלהם ינוע בין 150 ל 200 ₪ זאת לעומת רצועות התנגדות בודדות שעולות סביב עשרות שקלים בודדים.

אולם, כאשר אתם קונים רצועות התנגדות בודדות חשוב לשים לב שאתם בוחרים ברצועות התנגדות שמתאימות לכם מבחינת העצימות של האימון. כדי שתוכלו לבצע את התרגילים בצורה נוחה ונכונה המתח צריך להיות מספיק גבוה מצד אחד, אולם מצד שני הוא לא יכול להיות יותר מידי גבוה כדי שתעשו את התנועה בצורה נכונה. 

כתוב/כתבי תגובה