ימי בריאות מקצועיים לארגונים

קידום אורח חיים בריא: ימי בריאות מקצועיים לארגונים

אחד מן הנושאים היותר בוערים ברבות השנים הוא הנושא של הבריאות. אורח החיים המודרני אולי הביא כל מיני סוגים של שדרוגים אל העולם הזה שבו אנחנו חיים, אבל לצד כל אלה זה נעשה די ברור כי רכשנו לעצמנו לא מעט סוגים של התנהגות שלא מסייעים לחיות חיים בריאים.

היצמדות אל טלפון סלולרי, ישיבה מרובה על כסא העבודה ולאחר מכן על הספה בבית ואכילה מרובה של אוכל תעשייתי לצד הנטישה הכמעט מוחלטת של אוכל בריא שאותו מכינים לבד בבית. כל אלה משפיעים על אנשים גם במקום העבודה וגם בחיים האישיים, וזה מביא מנהלים לחשוב היטב על הדרך שבה הם משיגים עובדים יותר בריאים.

מטפחים עובדים בריאים

מכיוון שאנשים רבים נוטים לשבת במקום העבודה הדבר די מקדם הגעה של חולי שקשור אל זו הישיבה. אם לכל זה מוסיפים גם הרגלי אכילה גרועים וחוסר פעילות גם בשעות הפרטיות בבית, מקבלים פצצת זמן מתקתקת שתהיה עם חיסרון רב של ימי עבודה וחובר יעילות רבה.

ימי בריאות מקצועיים לארגונים

כל מעביד רוצה כי העובד שלו יהיה בריא. גם עבור עצמו באופן אישי וגם עבור אלה שניזונים מן המצב הבריאותי שלו במישרין או בעקיפין. מקום עבודה שמקדם את העניין הזה של הבריאות בצורה יעילה יקפיד על ימי בריאות מקצועיים לעובדים לצד הבאה של כמה שיותר אופציות לשמור על הבריאות עם הנגשה של אוכל בריא ואפילו יצירה של כושר במקום העבודה עם תרגילים שכולם מבצעים.

מנגישים מידע לחיים בריאים

איך בדיוק מעבירים כמה שיותר מידע לגבי חיים בריאים אל צוות שלם של עובדים? מזמינים הרצאות בריאות באתר sagol-lectures.co.il אתר עם מגוון רחב של הרצאות לגבי סוג האוכל שאותו הכי בריא לאכול, סוגים שונים של פעילויות שמעודדות חיים ללא סטרס ויצירה של גוף בריא תוך עידוד הצוות לפעילויות פיזיות גם במהלכו של יום עבודה רגיל.

ככל שכל המידע יהיה נגיש ויהיה אפשר לאמץ אותו בצורה פעילה כבר בחיים בשעות הרבות שבהם נמצאים במקום של העבודה, כך התוצאה תהיה של עובדים מסופקים שרואים את המאמצים שמושקעים בהם, ומקבלים על עצמם חיים הרבה יותר בריאים.

 

כתוב/כתבי תגובה