חמאם טורקי ברחובות

3 סיבות ללכת לחמאם טורקי

לא מעט אנשים נהנים מהפינוק המיוחד אשר חמאם טורקי יכול לספק לגוף ולנפש. מדובר למעשה על אחת הגרסאות של בית המרחץ שהיה נהוג בימי האימפריה הרומית. במאה ה – 19 היה מדובר על בילוי נפוץ, אנשים רבים נהגו לפקוד את החמאם על מנת לקרצף את הגוף שלהם, להסיר תאים מתים ולסייע לזרימת הדם ולהרפיית השרירים. היום מדובר על חלק בלתי נפרד מטיפוח הגוף, ולכן אין זה מפתיע כי ברוב מכוני הספא המקצועיים ברחובות כרפאל סנטר, ניתן יהיה למצוא חמאם מושקע ומפנק במיוחד. מדובר על חלל שבו הטמפרטורה אמורה להגיע ל – 40 מעלות ואחוזי הלחות אמורים להימצא בסביבות ה – 90%. לאחר שהייה של כרבע שעה במקום, המטפל מתחיל לקרצף את גוף המטופל באמצעות כפפה מיוחדת, המאפשרת לבצע תהליך של פילינג עמוק. בצורה כזו תאי העור המתים מסולקים והנקבוביות נפתחות.

חמאם טורקי ברחובות

למה אסור לוותר על ביקור בחמאם טורקי?

קודם כל, מדובר על אחת הדרכים האפקטיביות והנעימות ביותר להשיג עור חלק וזוהר. במהלך הטיפול מוסרת שכברת העור הישנה, ולאחר מכן מותזים מים קרים על גוף המטופל על מנת לסגור את הנקבוביות של העור החדש. בצורה כזו, ניתן לרענן את מראה העור, להיפטר מפצעים ושומניות מיותרת וליהנות מעור אלסטי ונקי. מעבר לכך, החמאם מספק פינוק מיוחד לשרירי הגוף. לאחר שלב הקרצוף, המטפל מספק למטופל עיסוי ריחני ומפנק במיוחד באמצעות סבון טבעי אשר מבטיח להעניק לעור ריח נעים ומראה זוהר יותר. כל העיסוי מתבצע תוך כדי שמירה על אחוזי לחות גבוהים, דבר המאפשר לרכך את העור הקשה ולהסיר את כל השכבות היבשות שלו. מי שרוצה להבטיח לעצמו זרימת דם טובה יותר, הרפיה מוחלטת של השרירים ותחושת רעננות, יוכל ליהנות מטכניקת ההצלפה הנעשית באמצעות זר עשוי מקש. המטפל מצליף בגוף המטופל, ובכך גורם לזרימת דם משופרת ולריכוך השרירים העקשניים ביותר.

לסיכום, כל מי שמעוניין ליהנות מיום כיף מפנק, לנקות את הגוף ואת הראש ממחשבות מיותרות, חייב לבקר בחמאם טורקי. מדובר על חוויה מיוחדת ומעצימה, אשר תשאיר כל אחד עם גוף נקי, שרירים רפויים ותחושה של שקט פנימי.

כתוב/כתבי תגובה