השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה – בעד ונגד

השתלת שיער בטורקיה

בעבר, כאשר אדם לא היה מרוצה מההתקרחות שלו, הוא נאלץ להשלים עם מצבו או לחפש אחר מזונות אשר הומלצו לו על ידי הרופאים כמזונות שיכולים להאיץ את צמיחת השיער. כיום, אדם אשר לא מרוצה מההתקרחות שלו או מאזורי השיער הדלילים שבראשו, איננו חייב להשלים עם מצבו זה. כל שעליו לעשות זה פשוט לבחור את המקום האידאלי לצורך השתלת שיער. מדובר על תהליך כירורגי המתבצע בהרדמה מקומית.

היכן ניתן לבצע השתלת שיער

כאשר מדובר על הליך השתלת שיער, מדובר על הליך כירורגי המתבצע בהרדמה מקומית בשיטות שונות. ניתן לבצע השתלת שיער בארץ או בטורקיה, בקליניקות שונות ייעודיות לצורך זה. אולם, חשוב מאוד לדעת שבעוד שבארץ מדובר בהליך חדשני באופן יחסי, הרי שבתורכיה מדובר בהליך ותיק. בטורקיה ניתן למצוא כיום מגוון רחב של קליניקות בהן ניתן לבצע הליך השתלת שיער בצורה איכותית, מקצועית ומנוסה. כמובן שחשוב מאוד לבחור את הקליניקה הנכונה לביצוע תהליך זה. לא מעט אנשים המעוניינים לעבור את הליך השתלת השיער תוהים האם כדאי להם לבצע את ההליך בארץ או בטורקיה. אין תשובה חד משמעית לשאלה זו. אם אתם מתלבטים לגבי העניין, חשוב מאוד שתקראו את הדברים הבאים

השתלת שיער בטורקיה- יתרונות וחסרונות

היתרונות של השתלת שיער בטורקיה מאוד ברורים. ראשית כל, תהליך השתלת שיער בטורקיה הוא תהליך המתבצע שנים רבות, בצורה הטובה ביותר, באופן מיומן ומנוסה. בטורקיה ניתן למצוא מגוון רחב של קליניקות העוסקות בתחום השתלת שיער בעוד שבארץ אין הרבה קליניקות ורופאים המתמחים בכך. יתרון  נוסף להשתלת שיער דווקא בטורקיה כרוך כמובן במחיר ההליך, אשר נמוך באופן משמעותי ממחיר ההליך בארץ. אולם, לצד היתרונות ישנם גם חסרונות לביצוע הליך השתלת השיער בתורכיה. ראשית כל, לרוב ההליך מתבצע בשיטה אחת בתורכיה, בעוד שבארץ ניתן למצוא אותו במספר שיטות חדשניות יותר. שנית, לא פעם בארץ קל יותר לבצע את ההליך שכן הדבר לא כרוך בהגעה עצמאית לטורקיה, מציאת מקום ללון בו, החלמה בטורקיה ועוד. מלבד זאת, לא פעם קשה לדעת מי בטורקיה נחשב למיומן בתחום ומי חובבן בתחום ולכן, אם בחרתם לבצע את ההליך בטורקיה, כדאי מאוד שתבצעו זאת בליווי של חברה ישראלית העוסקת בתחום זה.

קראו גם על: השתלת שיער לנשים

כתוב/כתבי תגובה