השתלת שיער בטורקיה

להיות צעיר ברגע – השתלת שיער בטורקיה

החלום של רבים מאיתנו הוא להישאר צעירים. לא תמיד זה אפשרי כיוון שהשנים חולפות ואיתן נושר השיער ואפשר לראות קרחת בחלק הקדמי של הראש, בעורף או במקומות רבים על פני הראש ולכן קל יותר לגלח את בראש וליהנות מנראות זו.

אך יש גם דרך חדשה שאכן מובילה את הלקוחות להיראות בעלי שיער שופע כפי שהיה לפני שנים רבות והדרך היא השתלת שיער בטורקיה.

השתלת שיער בטורקיה

קליניקה מקצועית בטורקיה

באיסטנבול קיימות הרבה מאד קליניקות שעוסקות בהשתלת שיער. המבצע השתלת שיער בחדר ניתוח בבית חולים.

הרופא היוצא דופן הוא בעל ניסיון רב מאד כיוון שהיה לאורך שנים רבות רופא צבאי ונחשף לבעיות רפואיות שונות, המקצועיות הובילה אותו לתפקיד הבא שלו, מנתח פלסטי. עם השנים הוא המציא שיטה חדשנית להשתלת שיער אשר משלבת את הידע הרב שצבר לאורך כל השנים הללו.

שיטת השתלת שיער שאינה מאכזבת

באופן טבעי כל אדם שמעוניין לבצע השתלת שיער בוחן את הנושא על כל היבטיו. בבדיקה מהירה של המלצות וחוות דעת אצל חברים ובאינטרנט, רופא זה זוכה לדברי שבח רבים לאור השיטה הייחודית המובילה להצלחות רבות.

בבדיקה הראשונית, ד"ר אוזגה ארגון מתייחס לכל לקוח באופן אישי כיוון שמבנה השערה ואופן הצמיחה שונה אצל כל אדם. בהתאם לממצאים מכין הרופא את תוכנית העבודה עבור כל לקוח כדי שתהיה הצלחה גורפת לטיפול החדשני.

ביום הניתוח המנתח הפלסטי ישלוף בעצמו זקיקי שיער ממיקום מסוים ויבדוק אותם תחת מיקרוסקופ כדי לוודא שהם איכותיים ויוכלו לצמוח גם במיקומים אחרים על הגולגלת. אם הכול תקין, ממשיכים את מהלך הניתוח. במהלך מהיר משתיל הרופא המומחה את זקיקי השיער בכל רחבי הראש באופן שווה ובצפיפות גבוהה כדי ליצור רעמת שיער שופע לאחר הצמיחה.

הליך רפואי מתבצע רק בבית חולים

מתוך האחריות הרבה לשלומו של המטופל ההשתלה עצמה מתבצעת רק בבית חולים. קורים מקרים חריגים ובודדים שבהם המושתל לא חש בטוב לאור התהליך המורכב וההתרגשות ולכן יש צורך שרופא מחדר מיון יבדוק אותו. ברוב המקרים לאחר בדיקה רפואית קצרה, אפשר להמשיך בהליך המתוכנן של השתלת השיער.

את ההשתלה מבצע המנתח הפלסטי המיומן בעצמו ואינו מאפשר לצוות הרפואי המסייע לו לבצע את ההשתלה עצמה כיוון שאין להם ניסיון בכך. בקליניקות אחרות נחשפו מקרים רבים אשר אחים ואחיות או טכנאים ביצעו את ההשתלה כדי להגביר את כמות  הטיפולים בקליניקה. מדובר בהליך בעייתי לאור חוסר המקצועיות שלהם ולכן זו נקודה אקוטית בקבלת הבחירה על הקליניקה לביצוע השתלת השיער.

תוצאות השתלת השיער

לאחר כשמונה חודשים, הצמיחה היא מלאה והלקוח נהנה משיער שופע, בדיוק כמו בצעירותו.

כתוב/כתבי תגובה