נשירת שיער

לא מעט גברים בישראל ובעולם סובלים מנשירת שיער אשר מגיחה על רקע תורשתי, בריאותי או נפשי. אפשר לומר שהסיבה הנפוצה ביותר שגורמת לגברים להקריח היא העניין הגנטי, אך אפשר לומר שלצד זאת גם תזונה לקויה ומצב נפשי רעוע עלולים להאיץ את המצב ואף להחריף אותו.

כאשר מדובר על טיפול בנשירת שיער אצל גברים, אפשר לומר שישנן שני תרופות אשר מאושרות אצל ה – FDA ונחשבות לכאלה שמוכחות כיעילות לטיפול בהתקרחות גנטית, כאשר הן נבדקו במחקרים לאורך שנים רבות. שני התרופות הללו הינן מינוקסידיל ופרופסיה, אשר מוצעים למכירה כמעט בכל בית מרקחת ברחבי העולם.doctor-1149149_1920

מינוקסידיל – במה מדובר?

אפשר לומר שהתכשיר החזק ביותר שתוכלו לעשות בו שימוש בכדי להאיץ צמיחה מחודשת של השיערות בקרקפת שלכם הוא מינוקסידיל בריכוז של 5%. ישנן לא מעט חברות בשוק התרופות שמייצרות תכשיר גנרי המכיל את החומר הפעיל בשם  מינוקסידיל בריכוז של 5%, כך שלא אמורה להיות לכם בעיה למצוא את מה שאתם רוצים בעלות נמוכה למדי. אפשר לומר שאם תבחרו ללכת לבית מרקחת ישראלי ולבקש את התרופה הזו, המחיר שיגבו מכם יהיה גבוה במיוחד, כך שאם אתם רוצים לחסוך את הכסף שלכם ולעשות בו שימוש נבון, כמובן שיהיה מומלץ שתשתדלו ככל שניתן לרכוש אותו באינטרנט, וכך יתאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף.

פרופסיה – הדרך שלכם להצלחה

אם אתם רוצים להצליח במלחמה שלכם נגד הקרחה גנטית, פרופסיה זה הדבר החזק ביותר שתוכלו לעשות בו שימוש. החומר הפעיל, פינסטרייד, נמצא בכדורים גנריים רבים שמיוצרים על חברות תרופות רבות ברחבי העולם. לפי מחקרים שנארכו לאורך שנים רבות הוכח כי לקיחה של 1 מ"ג מידי יום עשויה לבלום לחלוטין את הנשירה ואף להביא לכדי צמיחה מחודשת של השיערות בקרב לא מעט אשר ניסו את התרופה.Professional skin cleaning

תופעות לוואי

כמובן שאם אתם בוחרים לעשות שימוש בתרופות שהוזכרו לעיל עליכם לקחת בחשבון את תופעות הלוואי שיכולות להיות נלוות לשימוש בהן. כל תופעות הלוואי הנפוצות יהיו רשומות בעלון המצורף לתרופות, כך שתוכלו להבין היטב מה אתם לוקחים ומה עלול להתרחש במקרה והגוף שלכם לא יגיב היטב לתרופות הללו. בכל אופן, תמיד מומלץ לנסות לפחות.

כתוב/כתבי תגובה