צבע לשיער

צבע לשיער – איך לעשות את זה נכון

לא מעט נשים בוחרות לצבוע את השיער שלהן. יש מי שעושה זאת מטעמי אופנה, רצון לשנות ולגוון. אחרות עושות זאת מטעמי גיל. השיער מתחיל להלבין אז הן בוחרות לצבוע את השיער על מנת להעלים זכר של שיער שיבה לבן ולשמור אותו בצבע המקורי שלו.

יש לא מעט נשים שפונות לשם כך אל מעצבי ומעצבות שיער, על מנת שלא יצטרכו לעשות זאת בעצמן. לעומת זאת, יש מי שמעדיפות לחסוך ולעשות זאת בכוחות עצמן. הן קונות את התכשיר וצובעות את השיער בכיור בבית. זה אומנם דורש מהן זמן, אך הן יכולות בין לבין, לעשות דברים, ובסיום התהליך ליהנות מצבע שיער חדש לגמרי.

לפני שנסביר כיצד עושים את זה בצורה נכונה, נדגיש, לא כל אישה צריכה כמובן לצבוע את השיער שלה, יש נשים שבהחלט יכולות ליהנות מצבע שערן כפי שהוא, לבן או מקורי. צריך גם לומר, אומנם אנחנו מדברים על כך שנשים נוהגות לצבוע שיער, זה נכון אך גם גברים עושים זאת. לא במספרים דומים ובכל זאת, חשוב לזכור זאת.

>>> רוצה ללמוד לצבוע שיער בצורה מקצועית? בקרי כבר עכשיו באתר https://www.davisbitton.com

אז כיצד צובעים שיער בצורה נכונה?

ראשית, צריך לבחון אילו צבעים נמצאים על המדף ומה יכול להתאים. צריך לבדוק על פי המפרט שנמצא על גבי האריזה, לגבי נקודות כגון, סוג הצבע, סוג הגוון, התאמה לסוג שיער כזה או אחר, דגשים מסוימים ביחס למאפיינים ספציפיים ועוד.צבע לשיער

שנית, צריך לבחון כיצד בדיוק מבצעים את התהליך. כמה זמן יש לחכות עד ששוטפים את השיער מבלי לגרום לצבע להיעלם, לדהות או כל דבר אחר.

שלישית, חשוב לוודא האם וכיצד יש לשמור שהצבע יישאר כמה שיותר זמן בשיער. האם יש צורך לבצע תיקונים כאלה ואחרים.

נקודה אחרת שלא קשורה לסוג החומר ולאריזה היא הצביעה עצמה. יש לבצע אותה בסבלנות, זהירות, וכמובן תוך הקפדה לעבור על פני כל השיער בראש, על מנת שלא יווצר מצב שיהיה איזור מסוים או קובץ שיערות שהצבע לא יגיע אליהן.

ככה עושים צביעה נכונה, ומעניקים מראש חדש ורענן לשיער.

בריא לדעת:

מהי נשירת שיער

איך אפשר להראות צעירה יותר?

 

כתוב/כתבי תגובה