גיינרים

איך בוחרים גיינרים?

התחלתם להתאמן לאחרונה בחדר כושר, ועתה אתם שוקלים לעלות הילוך בכל הנוגע לרצינות שלכם ולקנות גיינר? לפני שאתם בוחרים לעשות זאת, אתם צריכים לבחון מספר דברים. במאמר הזה אנו מתכוונים לדון אודות אותם דברים ולסייע לכם בקבלת ההחלטות, כך שאתם תוכלו לבחור בגיינר שהכי מתאים לכם בסופו של דבר.

לפני שאתם שוקלים לקנות גיינר בכלל, מן הראוי שנסביר לכם בקצרה במה מדובר בכלל. כל השיגעון של מתעמלים רבים לעשות שימוש בגיינרים נובע מהרצון שלהם לעשות במשקל, תוך כדי שמירה על איזון במסת השריר. גיינרים מיועדים בעיקר למתעמלים שמתקשים להעלות במשקל, אבל לא רק.

ניתן להצביע על בוני גוף מקצועיים שבוחרים לעשות שימוש בגיינרים בתקופות אימון מסוימות, וזאת בכדי לעמוד ביעדים שהם מציבים לעצמם מבחינת גודל הגוף שאליו הם שואפים להגיע.

גיינרים

בחירה בגיינר – זה לא צריך להיות מסובך

כאשר אתם ניצבים בפני ההתבלטות איזה גיינר לרכוש במכון הכושר או באינטרנט, אתם צריכים לחשוב קודם כל מהי המהירות שבה אתם מעוניינים לעלות במשקל. ישנם גיינרים עם דחיסות קלורית גבוהה במיוחד, ובאותה מידה ישנם כאלה אשר מיועדים רק לתת דחיפה קטנה לאלו שרוצים להעלות במשקל אבל לא מסוגלים לקבל את סך הקלורית הנדרש מאוכל רגיל.

לאחר שהבנתם מהם היעדים המדויקים שלכם, תצטרכו לבחון את המרכיבים של הגיינרים השונים ואיכותם. לא כל חלבון הוא אותו הדבר, וכך למשל, חלבון רזה יהיה טוב יותר לאלו שרוצים לעלות במסת השריר בצורה הנקייה ביותר.

בכדי שתוכלו לקנות את הגיינר שהכי מתאים לכם, יהיה כדאי לכם להתייעץ עם גורמים מביני עניין בתחום, כמו מאמן כושר שידע לייעץ לכם ולהתאים לכם אבקה בדיוק בהתאם למצב הגופני שלכם והמטרתם שהצבתם.

השינוי האמתי מגיע מעבודה קשה

אחרי הכול אתם צריכים לזכור שאם המטרה שלכם הנה התהדרות בחזות מרשימה, אין האבקות יעשו בעבורכם את העבודה הקשה. בכדי להגיע למטרות הללו ולעמוד בהן, אתם צריכים להתמיד באימונים שלכם, לשמור על טכניקה נכונה ולהקשיב לעצת מאמן הכושר שמלווה אתכם בכל שלב ושלב.

כתוב/כתבי תגובה