מזרנים שטובים לגב

הגב שלכם התקשר – הוא מוסר שהגיע הזמן להחליף מזרן

כאבי גב כרוניים מהווים את אחת הבעיות הבריאותיות שהכי קשה לטפל בהן, ועדיין יותר אנשים פוקדים את המרפאות בעקבות בעיות כאלו מאשר כאבים בגרון. השינה יכולה לעזור להחלמה לאחר יום ארוך ומייגע בו הגב עובד קשה, אך לא כולנו באמת ישנים על מזרונים שתומכים בגב ובמפרקים שלנו בצורה מספקת, ואם הגב לא קיבל את המנוחה שהוא דורש, צפו לבוקר מלא כאבים. אם המזרן שלכם כבר לא מספק את הסחורה, הגיע הזמן לחפש אחד חדש!

תמיכה מתאימה לגב

תמיכת המזרן מתייחסת לשמירה על משטח ישר לחלקים הקלים (ראש, ידיים ורגליים) והכבדים (ירכיים, פלג גוף תחתון) של הגוף שלכם. מזרון רך מאוד עשוי לתמוך בצורה טובה בתחילה אך לפעמים הוא יכשל בשמירה על איזון עם הזמן. במקרי קיצון, מזרן רך מאוד שמתחיל לשקוע (בדרך כלל באזור המרכז שלו) יכול להוביל לכאבי גב עזים.

התאמה לגוף

מזרן תומך ויציב חשוב מאוד עבורכם, אך השתדלו לבדוק גם את מידת ההתאמה שלו לגוף שלכם, ואיך המזרון מגיב ומתעצב לפי הקימורים הייחודיים של הגוף שלכם. מזרון איכותי ישמור על איזון בין החלקים הכבדים והקלים של הגוף, כך יוכל הגב שלכם להחלים בצורה טובה ולקבל הגנה מהנושא להמשך.

מזרן שלא יתאים עצמו בצורה טובה לגוף שלכם עלול להוביל לכאבים באזור הגב התחתון, בעקבות שינה בתנוחה שטוחה ולא טבעית. כאשר אתם שוכבים על הגב עמוד השדרה שלכם ישר, וכאשר אתם שוכבים על הגב, עמוד השדרה יוצר קימור בצורת האות S. מזרן תומך ואיכותי יאפשר לשרירי הגב שלכם לנוח בצורה טבעית, והדבר ישפר את זרימת הדם ויפחית תזוזות במהלך השינה.

חיפוש מזרון חדש

אוקי אז לאחר והחלטתם שהגיע הזמן להתחדש, איך תוכלו למצוא את המזרן המתאים לכם? הצטיידו בשותף שלכם למיטה אם יש כזה והתכוננו לשכב על המון מזרונים! התייעצו עם מספר מוכרים והיו מוכנים לבחון אותם בעצמכם. הגוף שלכם יכול לזהות במהרה אם מדובר במזרון שלא מתאים לכם, אז אתם גם בטוח תדעו מתי הוא יהיה מעולה. תוכלו לנסות את שלושת הטיפים הבאים בזמן החיפוש:

  • אתם לא ישנים בישיבה, אז אתם תהיו חייבים באמת לשכב ולא רק להניח את ישבנכם.
  • שכבו בדיוק כמו שאתם ישנים בבית – על הצד, על הבטן וגם על הגב.
  • נסו להשוות בין מזרנים בקטגוריות מחיר דומות.

אם אתם מתכננים לרכוש ספה נפתחת, נסו לבחור אחת אשר תציע לכם את מידת התמיכה המספקת כדי לישון בנוח.

מזרנים שטובים לגב

כתוב/כתבי תגובה