חומר סיכה בטעמים

4 דרכים להשתמש בחומר סיכה בטעמים במהלך סקס

חומרי סיכה נועדו בראש ובראשונה להקנות לחות לאיברי מין ולספק חדירה טובה יותר בעת קיום יחסי מין. כיום לחומר הסיכה שימושים רבים. אבל מהו חומר סיכה, איזה סוגים של חומרי סיכה קיימים? וכיצד משתמשים בו? כל התשובות בהמשך.

חומר סיכה בטעמים

מהו חומר סיכה?

חומר סיכה הוא כזה שנועד לייצר סיכוך טבעי בעת חדירה. החומר נועד לנשים וגם לגברים שרוצים ליהנות מחדירה חלקה יותר בזמן יחסי המין. כיום ישנם מגוון רחב של חומרי סיכה שחלקם אף מיוצרים בטעמים שונים כאשר חומרי הסיכה מיוצרים מג'ל, ישנם חומרי סיכה שמיוצרים ממים, על בסיס שמן, וכאלה שמיוצרים על בסיס סיליקון.

אז כיצד משתמשים בחומרי סיכה?

בכל הנוגע לסיכוך ולחות ישנם 4 שימושים לחומרי סיכה בטעמים או ללא טעם:

חומר סיכה לקונדומים – חומר סיכה משמש רבים מהזוגות אשר משתמשים בקונדומים בעת קיום יחסי המין. כידוע שימוש בקונדום עלול לחסום חומרי סיכה טבעיים ולכן חומר סיכה בטעמים הוא כזה שנעים יותר לקיים עמו כל מגע מיני בין אם מדובר במין אוראלי או בחדירה.

חומר סיכה ללחות – רבות הנשים שסובלות מיובש באזור הנרתיק כאשר יובש כזה עלול להיגרם מגורמים פיזיים, בשל גיל, וגם בשל מתחים נפשיים. במקרה כזה שימוש בחומר סיכה בטעמים או בחומר סיכה ללא טעמים יכול להיות אמצעי עזר נפלא לזוגות שמעוניינים ביחסי מין רצופים ומהנים.

לחומר סיכה לשימוש באביזרי מין – חומר סיכה מעולה גם לזמן שימוש באביזרי מין. לדוגמא: חומרי סיכה מוסיפים לחות בזמן החדרת פלאגים אנאליים: מה שמאפשר החדרה נעימה רציפה וחלקה יותר.

חומרי סיכה ליחסים אנאליים – אם אתם מקיימים יחסי יין אנאליים, חומרי סיכה יכולים להיות אמצעי נפלא שיעזור לחדירה חלקה ונעימה יותר. בחומרי סיכה משתמשים גם זוגות הטרוסקסואליים וגם זוגות חד מיניים.

אז אם אתם מחפשים חומרי סיכה מענגים וגם טעימים, זה הזמן להיכנס לחנויות הסקס המקוונות ולבחור את חומר הסיכה בטעם המושלם ביותר עבורכם.

כתוב/כתבי תגובה