אופני שיכוך מלא

אימון כושר אישי – בבית או בטבע?

כולנו יודעים שלהיכנס לכושר זה מסוג אותם הדברים שאי אפשר לוותר עליהם כי בסופו של דבר "נפש בריאה בגוף בריא". הנפש והגוף שלנו מחוברים, ואם אנחנו רוצים שאיכות החיים שלנו תישמר, עלינו להשקיע לא מעט בפיתוח הגוף ובפעילות הגופנית. עם זאת, ולמרות שכולנו מבינים זאת בתיאוריה, בפועל לא תמיד קל להתמודד עם המשימה הזאת בחיי היום יום. תמיד יש לנו דברים אחרים לעשות שנראים יותר חשובים ודחופים, והאמת היא, שיש גם אנשים שפשוט לא ממש אוהבים לעשות פעילות גופנית. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם חושבים איך בכל זאת תוכלו להתמודד עם העניין? אם כך, מאמן כושר שיגיע אליכם פעמיים-שלוש בשבוע זה הפתרון הטוב ביותר. הוא יעודד אתכם, ידרבן אתכם ויעזור לכם להתמיד, אז למה אתם מחכים?

להתאים את האימון למתאמן

כושר על חוף הים
ריצה על החוף היא אימון כושר נהדר

האמת היא שאין תשובה אחת נכונה לשאלה האם כדאי לעשות אימון כושר אישי בבית או בחוץ, כי לכל אחד מאיתנו יש העדפות אחרות. יש מי שלא יוכל לחשוב על פעילות גופנית בתוך הבית ואילו אחרים יתעצלו מידי לצאת החוצה. לכן חשוב לדבר על הדברים עם מאמן הכושר האישי שבו אתם בוחרים ולבנות ביחד איתו את תוכנית האימונים המתאימה לכם ביותר כי רק אם התוכנית תתאים לכם תוכלו לעמוד בה בקלות. יש לקחת בחשבון שקיימות פעילויות גופניות שונות שהרבה יותר קל לבצע בטבע ולכן בכל זאת מומלץ יהיה לבנות תוכנית אימונים שתשלב כמה וכמה אפשרויות שונות.

איך לבחור את מאמן הכושר האישי שלכם?

מעבר לכך שצריך לחשוב האם אתם מעדיפים לעשות פעילות גופנית בבית או בחוץ, חשוב גם לתת את הדעת על השאלה עם מי אתם רוצים לצאת למסע הזה. בחירתו של מאמן הכושר היא בחירה קריטית שתוכל להשפיע בצורה מהותית ביותר על השאלה האם תצליחו להגיע למטרות שלכם או לא ולכן כדאי להשקיע בכך. המטרה צריכה להיות בחירת מאמן כושר אישי שיש לו ניסיון, ידע וגם לא מעט המלצות, אך מעבר לכל אלה, גם צריך להיות לכם חיבור אליו. הכימיה עם המאמן האישי שלכם תעזור לכם להגיע ליעדים ולמטרות שלכם ויש לשים לב לנושא הזה.

 

כתוב/כתבי תגובה