ציוד רפואי

טיפולי פנים מומלצים למראה צעיר ורענן

אין זה סוד שהרבה מאוד אנשים, גברים ונשים, בגיל מסוים, מתחילים לשאול את עצמם שאלות לגבי המראה שלהם ויתרה מזו, מתחילים לתהות כיצד הם יכולים לשמור על מראה צעיר ורענן.

לצערנו, הזמן עושה את שלו וככל שחולפים השנים, העור הופך להיות מקומט, מתמלא כתמי זקנה, וקל לזהות בעור הפנים בעיקר, את פגעי הגיל. ישנם אנשים שלא מתביישים בכך וזה לא מפריע להם, אך יש מי שמעוניין לעבור טיפולי פנים על מנת לשמור על מראה פנים צעיר ורענן, מראה נעים למבט ועור חלק למגע.

היום, יותר מתמיד, אפשר ליהנות משורה ארוכה של טיפולים מסוגים שונים אשר יכולים בהחלט לשפר את מראה הפנים ולייצר מראה צעיר ונעים כמו למשל טיפול פרופילו. יחד עם זאת, צריך לומר, מי שלא בוחר לעבור טיפול כזה, לא צריך להרגיש "זקן" יותר, וכן, חשוב לציין, בשביל לעבור טיפול איכותי, הרי שצריך למצוא את האנשים הנכונים שידעו לבצע אותו.

 

אילו טיפולי פנים מומלצים עבורנו?

ראשית, אנחנו יכולים להשתמש בשורה של טיפולי הזרקות. מדובר על טיפולים במסגרתם מזריקים חומרים רלוונטיים לעור הפנים ובכך אנחנו יכולים ליהנות מעור חלק. המטרה של אותם חומרים היא להעלים קמטים, בעזרת מילוי שלהם באותו חומר. חשוב לזכור, אחרי זמן מה יש צורך לחזור על הטיפול, וכן סיכוי סביר שעם הזמן גם יווצרו קמטים נוספים שיהיה צריך לטפל בהם.

לעיתים אנו ממליצים בטיפול מזותרפיה לפנים.

שנית, מתיחת עור. זו פעולה קצת יותר משמעותית, אך התוצאות שלה הרבה יותר אפקטיביות. הרעיון הוא להסיר עור מת מהפנים, שומנים, ואז מותחים את העור בצורה כזו שמעלימה קמטים. זה טיפול לא פשוט, אך הרבה מאוד נשים וגברים בוחרים לעבור אותו, על מנת ליהנות מעור חלק.

כתוב/כתבי תגובה