מתיחת פנים באמצעות חוטים

עם השנים וככל שאנו מתבגרים עור הפנים שלנו מאבד מהנפח והאלסטיות שלו. בנוסף גם כוח הכבידה נותן את אותותיו. מופיעים קמטים מסביב לזוויות הפה, בסמוך ללחיים ולאף, מה שמשווה לפנים מראה של רפיסות. גם מראהו המוצק של קו הלסת הולך ונמוג.

בימים עברו אחד הפתרונות הבודדים לבעיות הללו היה ניתוח כירורגי או מה שנקרא ניתוח מתיחת פנים. ככל ניתוח אחר גם כאן מדובר בהליך פולשני העלול לטמון בתוכו סיבוכים לא מועטים ועלותו לא גבוהה. הדרך היעילה לא פחות והפופולארית יותר בימים אלה היא לבצע מתיחה של הפנים באמצעות חוטים תת עוריים. עלות ההליך איננה גבוהה והתוצאות הן לא פחות ממצוינות, כל זאת ללא החסרונות של ניתוח הרמת פנים.

יצירת מראה הרמוני ואסתטי

מתיחת פנים באמצעות חוטים היא פתרון האולטימטיבי בעבור מי שלא מעוניין לעבור ניתוח פולשני ועדיין מצפה לתוצאות טובות. לאחר הטיפול מראה הפנים יראה צעיר בהרבה והעור יהיה הדוק יותר. ההליך הוא פשוט ואורך כחצי שעה לערך.

על התהליך

מתיחה באמצעות חוטים מתאימה לשלושה אזורים בפנים וביניהם הצוואר, הגבות וקו הלסת התחתונה. בשל תהליך ההזדקנות קו הלסת התחתונה נעשה רפוי יותר, העור נופל, באזור הלחיים צונחות כריות שומן, עור הפנים נעשה פחות גמיש וכוח הכבידה נותן את אותותיו. אם מדובר באזור הצוואר אזי הקמטים נוצרים בשל רפיון רקמת העור באזור זה ולא ניתן לפתור בעיה זו באמצעות חומרי מילוי. חומרים אלה גם אינם מתאימים לקו לסת רפוי. בכל המקרים הללו הפתרון הטוב והמוכח ביותר הוא טיפול באמצעות חוטים.

הרמת גבות

הרמת גבות היא הליך נפוץ למדיי וניתן לעשותו באמצעות כמה שיטות. אפשר לטפל בבעיה באמצעות בוטוקס או חומרי מילוי אחרים, אך כשהתוצאות אינן משביעות רצון ולא משיגות את יעדן אז יש לחשוב על פתרון אחר כמו טיפול באמצעות חוטים.

האם הטיפול בחוטים כרוך בסיכונים?

היה והמטופל סובל ממחלת עור כלשהי באזור הפנים טיפול באמצעות בוטוקס או חומרי מילוי עלולים להחמיר את הבעיה ולכן הם אינם מתאימים לכל אחד. לעומת זו כשמדובר בחוטים אזי הרופא המטפל יוכל להתאים את אופן הטיפול לכל לקוח באופן פרטני על פי הרקע הרפואי שלו.

כתוב/כתבי תגובה