מסכות לפנים

מסכות לפנים – האם הן בריאות לעור הפנים

מסכות לפנים הן תוספת חשובה והכרחית לטיפוח עור הפנים. הן מועילות הן למטרות ניקוי והן ללחות אנטי אייג'ינג ומיצוק. מסכות לפנים הן בעצם מעין טיפול משלים. אז נכון שאנו מטפחים את עור הפנים, מורחים סרום וקרם לחות כל בוקר וערב, מנקות את הפנים, אך בלי מסכה לפנים פעם או פעמיים בשבוע כל זה לא אפקטיבי.

שימור הטיפוח

מי שרוצה לשמור על עור הפנים שלה, בעיקר אם היא מטפחת את העור עם קרם לחות וכו', כדאי מאוד להשתמש במסכות לטיפול פנים . על פי מצב העור שלך תוכלי להחליט כמה פעמים בשבוע תצטרכי לעשות זאת. בדרך כלל פעם או פעמיים בשבוע מספיק. כדאי לדעת: במכוני היופי משתמשים בשלל סוגי מסכות במהלך הטיפול, על מנת לקבל מראה עור בריא, חיוני, גמיש וצעיר.

ההבדל בין מסכות לפנים לשאר תכשירי טיפוח

מה בעצם ההבדל בין מסכות לפנים לשאר תכשירי הטיפוח וגם סבוני רחצה? אז ההבדל המרכזי הוא ריכוז החומרים הפעילים. להבדיל משאר התכשירים כמו קרם לחות וסרום בהם קיים ריכוז גבוה. תפקידה של המסכה היא להחדיר לעור את החומרים הנדרשים לטיפוח הפנים, לנקות את העור, להרוות את עור הפנים בלחות, כמו כן, להאט את תהליך קימוט העור וההזדקנות, ובכלל היא משפרת את מרקם העור הטבעי.

בריאות

אז האם הן בריאות לעור הפנים? בוודאי שכן. כל מה שאמרנו לעיל, רק מראה לכם עד כמה המסכה בעצם עושה את אותו תפקיד של שלל סוגי התכשירים, יחד עם שמירה על בריאות העור באופן מקסימלי.

מומלץ מאוד לכל אישה לבחור את מסכת הפנים בהתאם לסוג העור שלה. לכן כדאי מאוד להיוועץ בקוסמטיקאית מקצועית שמכירה את סוג העור שלכן.

כתוב/כתבי תגובה