מומחית פיגמנטציה בפנים

ד"ר ללוש: מומחית באבחון וטיפול בפיגמנטציה בפנים

אנשים רבים סובלים מתופעה לא נעימה של פיגמנטציה בפנים. מדובר למעשה על תופעה רחבה, היכולה לכלול סוגים שונים של כתמי עור, המופיעים במקומות שונים באזור הפנים, ברמת כהות משתנה וכמובן בצורות שונות ומשונות. הסיבה הפיזיולוגית להופעת הכתמים, היא ייצור יתר של מלנין, המתבטא בפיגמנטציה לא מבורכת באזור השפם, על הגבות, באמצע המצח וכדומה. כל מי שמעוניין לסלק את הכתמים המעיקים האלו, חייב להתייעץ עם מומחית באבחון וטיפול בפיגמנטציה בפנים. אחת המומחיות הטובות ביותר הקיימות היום בתחום, היא ד"ר ללוש המנוסה והמקצועית, אשר עוסקת בתחום מזה שנים ויש לה לא מעט ניסיון עם לקוחות שונים בעלי סוגי פיגמנטציה שונה.

מומחית פיגמנטציה בפנים

אבחון וטיפול בפיגמנטציה בפנים – מספר נקודות שחשוב לדעת

קודם כל, חשוב להבחין בין סוגי הפיגמנטציה השונים, על מנת להחליט לגבי סוג הטיפול המתאים ביותר לנסיבות. למשל, נמשים נחשבים לאחד מסוגי הפיגמנטציה הנפוצים ביותר, הם נוטים להתכהות עם החשיפה לשמש, והמספר שלהם נוטה לגדול ככל שהחשיפה לשמש נמשכת. סוג נוסף של פיגמנטציה הם כתמי השמש, המכונים גם כתמי גיל היות והם מופיעים לרוב בגיל מבוגר יותר. הגורם להופעתם הוא חשיפה בלתי מוגנת לשמש, והם נוטים להופיע בצבע חום כהה עד שחור. חלק מהאנשים סובלים מהיפר פיגמנטציה, אשר מופיעה כתוצאה מטראומה כגון כוויה או פצעי אקנה. נשים רבות נוטות לסבול ממלזמה, אלו הם כתמי עור הנגרמים כתוצאה מחשיפה להורמוני מין נשיים. נשים רבות סובלות מהתופעה בזמן ההיריון, בזמן לקיחת גלולות נגד היריון, בזמן קבלת טיפולים הורמונליים וכדומה. כתמים אלו מאופיינים בצבע חום – אפרפר, והם נוטים להופיע מעל השפה העליונה, באזור גשר האף והלחיים. חשוב לאבחן את סוג הכתם שאתם סובלים ממנו, על מנת להתאים לו את הטיפול המדויק והאפקטיבי ביותר. ניתן למשל להשתמש בחומרי הבהרה מעכבי מלנין, על מנת למנוע הופעה של כתמים נוספים, או להשתמש בחומרים מקלפים על מנת לקלף את שכבת העור העליונה שמכילה את הכתם.

לסיכום, כל מי שמעוניין באבחון וטיפול בפיגמנטציה בפנים, חייב לפנות לייעוץ אצל ד"ר ללוש. מדובר על אחת המומחיות הגדולות ביותר בתחום, שתשמח לסייע בהבהרת הפיגמנטציה.

כתוב/כתבי תגובה