וטרינר חירום

וטרינר חירום זמין באזור מרכז

כשאנחנו לוקחים חיית מחמד הביתה, אחד הדברים הראשונים שעלינו לעשות זה להחליט מי יהיה הוטרינר שלו. על פניו זאת נראית שאלה פשוטה, מחפשים וטרינר בשכונה וברגע שמוצאים, מחליטים שהוא יהיה האיש שלנו.

אך העניין מעט יותר מסובך, בין אם זה בגלל שאנחנו צריכים למצוא מישהו שיש עליו המלצות, מישהו שאנחנו מכירים, מישהו שאנחנו יודעים שניתן לסמוך עליו. אך זה לא מספיק. אנחנו גם צריכים לוודא נקודה נוספת והיא, מה קורה ברגעים מיוחדים, יוצאי דופן, האם יש לנו על מי לסמוך. במילים אחרות, אנחנו לא צריכים לחשוב אך ורק על רגעים רגילים, טיפולים שגרתיים אלא אנחנו צריכים לחשוב על טיפולי חירום של וטרינר מוכר במצבים יוצאי דופן שאין לנו ברירה אלא להיעזר בוטרינר שיכול לטפל בחיית המחמד שלנו.

וטרינר חירום

זו הסיבה שאנחנו צריכים לחפש וטרינר חירום זמין באזור המרכז או בכל אזור אחר בו אנחנו מתגוררים. עכשיו צריך לומר, לא כל וטרינר מעניק שירותי חירום, כך שמראש הבחירה שלנו יכולה להיות מוגבלת. ישנם וטרינרים שמעדיפים לוותר על האפשרות להעניק שירותים בשעות מסוימות, שעות הלילה או בסופי שבוע, בין אם זה מטעמים משפחתיים, ובין אם זה מטעמים אחרים.

ברגע שאנחנו מורידים אותם מהרשימה, נשארים לנו וטרינרים אחרים שאנחנו צריכים להתייחס אליהם. אנחנו צריכים לבחון מי יכול להתאים לנו. באופן טבעי, אנחנו נחפש מישהו שיוכל לספק לנו את השירות הטוב ביותר בזמן רגיל, אך גם אחד כזה שיוכל להיות זמין עבורנו בשעות לא צפויות. אנחנו צריכים לקחת בחשבון שייתכן ונצטרך אז את שירותיו. למשל, אם נגלה שחיית המחמד חולה, אם היא נפצעה, אם חס וחלילה קרה לה משהו שלא מאפשר המתנה לשעות הבוקר אלא מחייב טיפול מיידי ועוד.

בדיוק כמו שאם אנחנו נידרש לטיפול חירום עבורנו או עבור הילדים שלנו, כך גם במקרים של כלבים וחתולים או כל חיית מחמד אחרת, אנחנו נידרש לטפל בהם כמה שיותר מהר, אנחנו נרצה לקחת אותם לאיש מקצוע שידע לטפל ברמה הגבוהה ביותר ולרפא אותם כמה שאפשר.

 

כתוב/כתבי תגובה