סיגריה אלקטרונית ג'ול

סיגריה אלקטרונית ג'ול, הרולס רויס של הסיגריות האלקטרוניות

היא מזכירה קצת דיסק און קי, היא מעוצבת לעילא ולעילא, היא מביאה לידי ביטוי את חזית הטכנולוגיה והיא הטרנד הכי לוהט עכשיו – הכירו את הסיגריה האלקטרונית ג'ול.

אולי כבר יצא לכם לראות אותה כי היא כבר נמכרת בשלל נקודות ברחבי הארץ וכמובן שגם ניתן לרכוש אותה גם און ליין. היא כבר להיט מטורף בארצות הברית והיא לא עולה הרבה בכלל. איך הפכה הסיגריה האלקטרונית לשלאגר כזה היסטרי ומה סוד הקסם שלה? יצאנו לבדוק.

סיגריה אלקטרונית ג'ול

אז מי את ג'ול?

הסיגריה אלקטרונית ג'ול החלה את דרכה כניסיון לספק מענה למיליארדי המעשנים בעולם שמחפשים אלטרנטיבה לצריכת ניקוטין דרך תהליך בעירה. ממציאי הסיגריה האלקטרונית ג'ול שמו להם למטרה לחסל את שוק העישון המזיק ובמקומו להציע חוויית אידוי לחובבי ניקוטין. מאז הגיעה ג'ול למדפים היא הפכה לסיגריה האלקטרונית הפופולארית ביותר בארצות הברית, כך לפי חברת המחקרים הבינלאומית "נילסן".

חברת ג'ול נוסדה בשנת 2015 על ידי אדם בראון וג'יימס מונסיס, בוגרי לימודי עיצוב מסטנפורד,  שלקחו את כל הידע שרכשו בלימודיהם ותירגמו אותו להמצאה טכנולוגית בצורת סיגריה אלקטרונית – ה-JUUL.

יש שמתארים את ג'ול כ"רולס רויס" של הסיגריות האלקטרוניות. היא נועדה, כאמור, להעניק חלופה בריאה יותר למעשני סיגריות רגילות והיא פותחה במיוחד עבור מגזר זה, מגזר המעשנים שמחפשים משהו חדש ובריא יותר.

ג'ול מאדה מלחי ניקוטין המכונים "JUULsalts". מלחי ניקוטין אלו נמצאים בעלי הטבק אך הם לא הניקוטין הרגיל המוכר לנו, שמעשני סיגריות רגילים שורפים בעת העישון. וזה מה שמעניק למאדים עם ג'ול את הסיפוק כמו גם חוויית העישון האותנטית. בנוסף, חברת ג'ול עושה שימוש באלגוריתם לולאה סגור שמספק טמפרטורה קבועה בכל אידוי בכל זמן נתון.

הסיגריה האלקטרונית – ג'ול מאופיינת בעיצוב קומפקטי, היא גם ניידת והאלגוריתם שפותח עבורה מעניק, כאמור, חוויית אידוי שהטמפרטורה שלה אחידה ועקבית, וזה גם מה שמייחד את ג'ול מיתר הסיגריות האלקטרוניות הקיימות כיום בשוק.

אין זה פלא, אפוא, שהג'ול, הפכה למובילת שוק הסיגריות האלקטרוניות ברחבי העולם. לפי הנתונים של חברת נילס, חברת ג'ול חולשת על כ – 27% מענף ה- E-Cigarettes מאז 2015, כאשר כבר נמכרו יותר ממיליון מכשירי אידוי רק בארצות הברית.

אקססוריז

ערכת הסיגריה האלקטרונית ג'ול השלמה כוללת את מכשיר האידוי (=הסיגריה האלקטרונית), מטען USB וכן ארבעה פודים בטעמים שונים – טבק וירג'יניה, קול-מינט (מנטה אוורירית), בטעם קרם בורלה ובטעם פירות. למי שיקפיד לעקוב אחר החברה צפויות הפתעות, כי מדי פעם מפיצה החברה טעמים מיוחדים וחדשים במהדורות מוגבלות.

וכמו שמי שקונה רולס רויס מוסיף כל מיני אקסטרה אקססוריז לרכב היוקרה כדי למקסם את חווית הנסיעה והסטייל, כך גם חסידי ג'ול. נכון להיום ניתן, בעלות זעומה ממש, להפוך את הג'ול שלכם להרבה יותר אופנתית בעזרת מדבקות ג'ול (JUUL STICKER) המגיעות בשלל הדפסים וסגנונות מופלאים.

כתוב/כתבי תגובה