באילו מקרים נזדקק לטיפול בגלי הלם

גרביים אלסטיות – למה הן טובות

באילו מקרים נזדקק לטיפול בגלי הלם

לא מעט גברים ונשים נוהגים להשתמש בגרביים אלסטיות. גרביים אלו מקלים עליהם במקרים שונים, הן מבחינה בריאותית, אסתטית והן מבחינת נוחות.

חשוב לומר, ניתן למצוא גרביים אלסטיות מסוגים שונים, ברמות לחץ שונות שהן יוצרות על הרגל, כמו כן, אנחנו יכולים למצוא אורכים שונים של גרבים מסוג זה, בין אם מדובר בגרביים עד הברכיים, חצי רגל או פחות. נקודה נוספת שצריך לציין היא, גרביים אלסטיות אינן דומות לגרבי לחץ רגילות אשר בהן משתמשים ספורטאים מסוגים שונים.

גרביים אלסטיות משמשות, כאמור, נשים וגברים אשר מתמודדים עם ורידים בולטים ברגליים, דליות, אשר יכולות לגרום ללחץ כבד על הרגל ולהקשות על העמידה או על הליכה. מי שבעיקר משתמש בגרביים כאלה, הם אנשים שעומדים הרבה בעבודה או בבית, נשים בהריון וכל מי שיש לו בעיה בוורידים ברגליים, בעיה שמקשה עליו לתפקד באופן רגיל. הגרביים אמורות לעכב כל סיכוי להתדרדרות נוספת.

חשוב לומר, גרביים אלסטיות כמו לא מעט אלמנטים אחרים שאנחנו מכירים, הם לא כאלה אשר אמורים ויכולים לתקן את המצב אך כן לשפר אותו או לפחות למנוע התדרדרות נוספת במצב ולהקל על הכאב.

איפה נמצא גרביים אלסטיות?

ניתן לרכוש גרביים אלסטיות במקומות שונים, החל מבתי מרקחת, מכונים אורתופדיים ובעוד שורה של מקומות. כאשר מעוניינים לרכוש גרביים כאלה, יש לבחון היטב שורה של נקודות על מנת לוודא שאכן הגרביים מתאימות ויכולות לשרת את המטרה שלשמה אנחנו רוכשים אותן.

ראשית, עלינו לבחון שהו יושבות בצורה נוחה על הרגל. מהנקודה הנמוכה ביותר ועד הנקודה הגבוהה ביותר ברגל. אם הרגל לא תרגיש בנוח עם הגרב, יהיה מאוד קשה להשתמש בה לאורך זמן.

שנית, צריך לוודא שהגרב לוחץ במידה מספקת על הרגל. אם זה לא יהיה כך, הרי שהיא לא תעשה את עבודתה בסופו של דבר. לכן חשוב מאוד שהגרב תלחץ כמו שצריך ובמידה מספקת על הרגל.

שלוש, חשוב לוודא שהגרב מאווררת, כלומר שלא סגורה הרמטית, שכן זה יכול לגרום נזקים אחרים לרגל עם הזמן. האוורור הוא חלק מהנוחות שהגרב מאפשרת על הרגל.

כתוב/כתבי תגובה