טיפול ביבלות בכף הרגל

ד"ר קנטרובסקי

בדרך כלל, כשאנחנו שומעים על טיפולים וניתוחים פלסטיים, אסתטיים, אנחנו שומעים על דברים שקשורים לפנים, לחזה, דברים שהם בולטים לעין, לא רק כשאנחנו מסתכלים על עצמנו במראה אלא גם כשאחרים מסתכלים עלינו.

אך יש לא מעט מקרים בהם טיפולים אסתטיים, פלסטיים, מתייחסים למקומות אחרים בגוף, ולעיתים לא רחוקות, מדובר על טיפולים וניתוחים שקשורים באופן כזה או אחר, לדברים שאינם רק בגדר אסתטיקה אלא מעבר לכך, קרי דברים שיש להם קשר למצב הבריאותי שלנו.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא בכל מה שד"ר קנטרובסקי מתעסק בו. מדובר על תחומים כמו ורידים בולטים, העלמת ורידים ועוד. מדובר על תופעות מאוד מוכרות בקרב נשים בעיקר, למרות שגם לא מעט גברים מתמודדים איתם.

מדובר על תופעות במסגרתן הורידים שלנו בולטים בצורה נרחבת דבר שיכול להשפיע על המראה שלנו אך מעבר לכך, מדובר על תופעה אשר מסמלת סתימה בכלי הדם. זה יכול לנבוע מתופעות בריאותיות שונות, עודף משקל ועוד. במקרה כזה הדם לא זורם בצורה חופשית, הוריד נסתם ואז הוא הופך בולט. אפשר לראות את זה למשל אצל אנשים שיש להם ורידים כחולים. נשים רבות מתמודדות עם בעיה זו, שכן יש להן ורידים בולטים ברגליים.

ד"ר קנטרובסקי

יש שורה של פתרונות לבעיה, ד"ר קנטרובסקי אשר מתמחה בטיפול בכלי דם, יציג אותם בפניכם על פי דעתו ועל פי גישת הטיפול אשר נראית לו מתאימה לכם, ובהתאם ייקבע כיצד לטפל בכם.

כאמור, אנחנו יכולים להבין שלא מדובר בבעיה שהיא רק פלסטית, אסתטית. מדובר בבעיה רחבה הרבה יותר אשר אם לא מטפלים בה בזמן ובצורה נכונה, עלולה לסכן אותנו. צריך לומר, מלבד בעיות אלה מטפל ד"ר קנטרובסקי גם בשורה של בעיות אחרות, כולל בעיות של בצקות ברגליים, פצעים וכיבים ברגליים ועוד. בחלק מהמקרים מדובר אך ורק בבעיות אסתטיות, אך במרבית המקרים מדובר בבעיות שיכולות להשפיע על יכולת התנועה, על התנהגות הרגליים ועוד.

לסיכום, אם אתם מחפשים מומחה בתחום כלי הדם אשר יבדוק אתכם ויחליט כיצד לטפל בכם, ד"ר קנטרובסקי הוא האיש בשבילכם.

כתוב/כתבי תגובה