נעליים טרום הליכה

מבצעים למוצרי תינוקות – מה נקנה לאימא אחרי לידה

בת משפחה קרובה, חברה או מכרה עומדת ללדת? זה הזמן להתחיל לתכנן מה לקנות לה מתנה ללידה. כל מתנה תתקבל בברכה, אך בשביל שהיא תהיה גם שימושית ויעילה, רצוי שהמתנה תהיה קשורה בצורה כזו או אחרת ללידה, שכן זה הדבר שהכי מעניין את האימא בתקופה הזאת, ואפשר להיות בטוחים שיש מספיק דברים שיכולים לעזור לה אחרי הלידה.

אם רוצים לקנות מתנה שימושית לאימא אחרי לידה, רצוי שזה יהיה מוצר לתינוקות. מאחר ויש לא מעט מוצרים שהתינוק צריך (או האימא צריכה בשביל לטפל בו), הרי נכון יותר לקנות מוצר כזה ולא מוצר לבית או מוצר אחר. לא בגלל שהם פחות חשובים אלא בגלל שמוצרי תינוקות יכולים להיות יותר שימושיים בעת הזאת ואם קונים אותם בתור מתנה, הרי שחוסכים הוצאה כספית מההורים, מה שבוודאי יכול לעזור להם בתקופה לחוצה זו.

לשמחתם של כל מי שמחפש מתנות לאימא אחרי לידה, ניתן למצוא מגוון מבצעים למוצרי תינוקות. החוכמה היא לעשות סקר שוק לפני שרוכשים מוצר מסוים ולבדוק היכן נמצא המחיר הזול ביותר. כמו כן, יש לבדוק האם המוצר עומד בתקנים, האם הוא בטיחותי, כיצד הוא יכול לשרת את האימא או את התינוק, ואסור לשכוח לבדוק, כמובן, האם יש לה אותו כבר.

5 דוגמאות למבצעים של מוצרי תינוקות:

כאמור אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מוצרי תינוקות אשר ניתן לרכוש אותם בתור מתנה לאימא ולתינוק, הנה כמה דוגמאות לכך:

כסאות בטיחות – אחד הדברים הראשונים שכל זוג הורים קונים לפני הלידה הוא כסא בטיחות. הם מרכיבים כסא זה ברכב על מנת שיוכלו להושיב את הילד כשהם נוהגים. יש הורים שמחליטים לדחות את רכישת הכסא עד אחרי הלידה. אם כך, הרי שניתן למצוא דוגמאות של כסאות בטיחות במבצע אותם ניתן לקנות להורים ובכל להקל עליהם מבחינה כלכלית.

עגלות תינוק – לצד העגלה הרגילה שכל הורה רוכש עוד לפני הלידה, אפשר למצוא מגוון עגלות חלופיות או קטנות יותר, לצרכים מקומיים. אלה יכולים להקל על ההורים, כך הם יכולים להשאיר עגלה אחת בבית של הסבים והסבתות ועגלה אחת אצלם בבית.

אוניברסיטה – המתנה הקלאסית לכל תינוק. מזרון עם צעצועים תלויים לפיתוח החושים של הילד. אין בית בו יש תינוק שאין בו אוניברסיטה. גם כאן אפשר לרכוש אוניברסיטה במבצע, בשביל שההורים יוכלו להשאיר אחד מהם אצל הסבים והסבתות.

קרמים ומשחות – בשביל להקל על הטוסיק של התינוק כששמים לו חיתול, נהוג למרוח קרם נעים עליו. במקום שההורים יצטרכו למהר בכל פען לחנות ולקנות, אתם יכולים לקנות להם כמה קופסאות, שיהיו להם לכל מקרה.

כסא אוכל – כל הורה רוצה שהילד ישב בהקדם ליד השולחן ויאכל ביחד עם כולם. בעזרת כסא אוכל זה אפשרי. כסא זה יכול לשרת את ההורים בבית שלהם ובכל מקום אליו הם הולכים.

למבצעים נוספים של מוצרי תינוקות ברשת מורד גיליס.

כתוב/כתבי תגובה