מעלון לנכים

לא מעט נכים היו שמחים לחיות חיים עצמאיים ונוחים יותר, ללא שום צורך להתפשר על מגורים בבתי קרקע למשל. היום ניתן למצוא בתים פרטיים מהממים, המכילים 2 קומות. אך עבור אנשים נכים או כאלו שנעזרים בקביים, הטיפוס לקומה השנייה נחשב לקשה עד בלתי אפשרי. לכן מעלון לנכים יכול להוות את הפתרון האידיאלי לבעיה, היות והוא מאפשר לכל אחד לעלות או לרדת במדרגות בצורה פשוטה וקלה ביותר. מדובר על פתרון טכנולוגי מתקדם ביותר, אשר מסוגל להפוך את חייהם של הנכים לנוחים ועצמאיים יותר. זהו למעשה כיסא המותקן על מסילה ייעודית, שמאפשרת לרדת או לעלות במדרגות בלחיצת כפתור פשוטה. פתרון זה מאפשר לנכים ולבעלי מוגבלויות לגור בדירות דופלקס או בבתים הדורשים עלייה במדרגות.

 

כל היתרונות של מעלון לנכים

כאמור, מדובר על פתרון יעיל ונוח, שיכול לשדרג בצורה משמעותית את איכות החיים של לא מעט נכים ואנשים המתקשים לטפס מדרגות. כדאי לציין כי מדובר על מתקן בטיחותי, העומד בתווי התקן המחמירים ביותר. למעשה המעלון מתבסס על שני מצברים נטענים, אשר מאפשרים פעולה חלקה ובטוחה של הכיסא, גם במקרים של הפסקות חשמל. כמו כן, כדאי לציין כי המתקן מגיע עם שני שלטים, כך שניתן להציב שלט אחד למעלה ואחד למטה, על מנת "לזמין" את המעלון מכל מקום. בנוסף לכך, כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מעלונים שונים, המותאמים לגבהים ומשקלים שונים. ניתן לבצע התאמה של המעלון לצרכים האישיים של כל אדם, על מנת לאפשר לו רמת חיים גבוהה יותר.

לסיכום, מעלון לנכים הינו מכשיר מיוחד המיועד לצורך ירידה או עלייה במדרגות. מדובר על מכשיר בטיחותי, המותאם לגובה ולמשקל המשתמש, על מנת להבטיח נוחות מקסימלית. 

כתוב/כתבי תגובה