אובדן כושר עבודה

נכות כללית: הנחות והטבות

בישראל יש עשרות אלפי אנשים סובלים מדרגה זו או אחרת של נכות כללית. ישנם אנשים אשר הנכות מונעת מהם לעבוד בעוד אחרים יכולים לעבוד אך לא בכל סוגי העבודה. אין ספק כי אסור לנו לקטלג אנשים לפי דרגת הנכות וכל אדם באשר הוא אדם שווה ובעל אישיות משלו. אך אנחנו כחברה חייבים להבין כי אנחנו צריכים להעניק רשת ביטחון לאנשים אשר סובלים מנכות בטח אם הם לא יכולים לעבוד. זה צריך להיות אינטרס של כל אזרח לדאוג לנכים עקב האכפתיות והאחווה השוררים בין אזרחי המדינה. לצד זאת יש לזכור כי קיים פה גם אינטרס אישי מכיוון שעליכם להבין כי כל אדם יכול להיפצע ולהיות נכה בעצמו ולכן זכרו כי נכות כללית יכולה לקרות לכם, לבני משפחתכם ולקרובים שלכם ועל כן האינטרס שלכם צריך להיות שלנכים תהיינה כמה שיותר הנחות והטבות.

האם כל עורך דין יכול לייצג אותי אל מול ביטוח לאומי?

כאשר אנחנו מדברים על נכות כללית ועל ההנחות וההטבות שמקבלים מי שסובל ממנה אנחנו צריכים לזכור כי איזה הטבה תקבלו תלויה בכך שביטוח לאומי יאשר את אחוזי הנכות שלכם. על כן אתם צריכים להבין כי אתם תלויים מאוד בביטוח לאומי ושאתם צריכים להבטיח כי תיוצגו שם בצורה הטובה ביותר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כל עורך דין יכול לייצג אתכם מול ביטוח לאומי, אך אם אתם רוצים להבטיח כי הייצוג יהיה אפקטיבי וישיג לכם את הזכויות שלכם עליכם לבחור עורך דין המתמחה בתביעות מול ביטוח לאומי אשר יש לו את הידע המקיף ביותר כיצד לבצע זאת.

נסו לקבל המלצות על העו"ד לפני שאתם בוחרים בו

אם אתם רוצים לבחור את העורך דין הטוב ביותר אשר ייצג אתכם בצורה מושלמת אנחנו ממליצים לכם לנסות ולקבל המלצות על העורך דין לפני שאתם בוחרים בו. עליכם להבין כי המלצות אלו יכולות לסייע לכם מאוד ולהבטיח כי תבחרו עורך דין טוב, איכותי ומקצועי אשר ייתן לכם את הייצוג המקיף ביותר.

כתוב/כתבי תגובה