נעליים לחולי סוכרת

נעליים לחולי סוכרת

למחלת הסוכרת יש השלכות רבות על חיי היום יום של החולים. אחת מהן היא היווצרותם של פצעי לחץ במקומות רבים בגוף וגם בכפות הרגליים. 

עקב פצעי הלחץ קשה למטופלים ללכת ולכן מייצרים עבורם נעליים ייעודיות, אשר מותאמות למבנה הרגל ומאפשרות הליכה קלילה תוך שימוש גם במדרסים מתאימים כמו בקישור.

נעליים לחולי סוכרת 

החשיבה על נעליים ייעודיות לחולי סוכרת נבעה מהעובדה שיש ליצור איזון נכון של משקל האדם תוך הפחתת העומס. המבנה של הנעליים הללו בנוי לרגליים רחבות כך תהיה שהתאמה גם כאשר הרגליים מתנפחות ולכן הן מגדילות את ממדיהן. 

המבנה האנטומי המיוחד של נעל זו מסייע לחולי הסוכרת מאד והם מסוגלים ללכת באופן רגיל, דבר שלא היו מסוגלים לעשות בעבר. בנוסף לכך השימוש בנעליים הללו מפחית באופן משמעותי את כאבי הגב, אשר מהם הם סבלו עד לאחרונה.

הנראות של הנעליים הללו די דומה לנעלים רגילות או ספורטיביות אחרות, ברוב המקרה אנשים אחרים אינם שמים לב שמדובר בנעל מיוחדת למטרה ייעודית.

סוגי הנעליים לחולי סוכרת

הנעליים המיוצרות עבור חולי הסוכרת מותאמות לעונות השנה, אפשר לרכוש נעליים או סנדלים במגוון גדול של דגמים בצבעים שונים.

לגברים יש נעלי הליכה יום יומיות, נעליים יפות ואלגנטיות אשר מתאימות לאירועים, סנדלים וכפכפים בכמה ווריאציות. 

לנשים יש נעליים במגוון דגמים יפהפיים ובכמה צבעים וסגנונות אופנתיים. כמו כן נעליים וכפכפים נוחות ללא סגירה מאחור, כך מכניסים את הרגל בנוחות פנימה ללא צורך לסגור את הרצועה.

כפכפים וסנדלים בדוגמאות יפהפיות עם רצועות בכמה מיקומים, כמו פס אחד, שני פסים או כמה פסים בצורת איקס. חלק מהסנדלים ללא סגירה מאחור ומקצתם כוללים רצועה לסגירה בחלק האחורי של הרגל.

> למדו מתי כדאי לרכוש מקלות הליכה, הקליקו למידע נוסף

כתוב/כתבי תגובה