השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד

כמה פעמים הגעתם אל בית חולים או מרפאה, ביצעתם טיפול ובסופו הרופא יידע אתכם שיש סיכוי שתהליך הטיפול צריך להימשך ועל כן תצטרכו להגיע שוב. ביניכם לבין עצמכם, תהיתם בוודאי למה לא עושים את כל הטיפול ביום אחד, למה גורמים לכם להפסיד ימי עבודה, למה מאלצים אתכם לבוא שוב ושוב אל המרפאה, להתמודד עם הפחדים מהטיפול, על מה המשתמע מכך.

עולם הרפואה הולך יותר ויותר לסוג טיפולים קצר, תכליתי, פחות חודרני והרבה יותר יעיל, הן לטובת הצלחתו והן על מנת שהמטופל עצמו יהיה שבע רצון. דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא בכל מה שקשור להשתלת שיניים ביום אחד.

לפי לובנדנט, מדובר בטיפול אשר בעבר דרש לא מעט זמן, והיום לעומת זאת מתבצע יחסית תוך זמן קצר, הוא מתבצע יחסית בצורה הרבה יותר נינוחה ושקולה, הוא חוסך לא מעט משאבים, הן של כסף והן של זמן, אבל זה הרבה מעבר לכך, כפי שנוכל לראות מיד.

השתלת שיניים ביום אחד

כידוע, טיפולי שיניים, בוודאי טיפולים בסגנון השתלות שיניים יכולים להיות מאוד קשים ומסיביים. אם הטיפול מתבצעים ביום אחד, אז הם הרבה יותר פשוטים, הרבה יותר נינוחים. אנחנו לא צריכים להתמודד עם הפחדים שוב ושוב. תתארו לעצמכם, שבמקום כל בוקר להתמודד עם הפחד מהטיפול שצפוי לנו בהמשך היום, אז כל הטיפול נערך ביום אחד, ורק באותו יום אנחנו צריכים להתמודד איתו. מן הסתם, עצם זה שהטיפול נערך כולו ביום אחד, אומר גם שתהליך ההכנה אליו הוא שונה, הרבה יותר ממוקד, הרבה יותר תומך.

טיפול השתלת שיניים ביום אחד יכול לעזור לנו בהיבטים רבים. זה מונע מאיתנו הפסד שעות עבודה, זה מאפשר לנו לבצע תכנון ארוך זמן בצורה הרבה יותר נוחה.

חשוב לומר, לא כל רופא ולא בכל מרפאה עושים טיפול השתלת שיניים ביום אחד. לשם כך, אנחנו צריכים למצוא את הרופאים הנכונים אשר מתמחים בכך. החוכמה היא למצוא רופא מנוסה שמציע לנו שירות זה במרפאה שלנו ומאפשר לנו לבצע את הטיפול בתנאים ובזמן שנוח לנו.

 

כתוב/כתבי תגובה