השתלות שיניים ביום אחד- למי זה מתאים

לא פעם בוודאי שמעתם על השתלות שיניים ביום אחד. אם אתם תוהים אם מדובר בגימיק פרסומי או בתהליך שבאמת ניתן לעבור כיום, הרי שחשוב מאוד שתכירו ותלמדו את כל הפרטים הנוגעים לתהליך זה, על מנת להבין במה בעצם מדובר והאם מדובר בתהליך שיכול להתאים לכם. השתלת שיניים ביום אחד יכולה להיות רלוונטית מאוד עבור מטופל שנדרש לעקור חלק נרחב מהשיניים שלו או את כולם בשל סיבות שונות. במקרה שכזה, לרוב אותו מטופל יידרש להסתובב עם שיניים נשלפות וזאת בשל העובדה שלרוב מדובר בתהליך אשר יכול לארוך זמן רב.

מהו הטיפול המוצע לשחזור השיניים כולן

כאמור, לא מעט אנשים מגיעים למצב שבו יש צורך לשחזר כמות משמעותית מהשיניים שלהם או אפילו את כולם. אותם אנשים אשר יגיעו לרופא השיניים שלהם, בוודאי יקבלו המלצה על השתלת שיניים. מדובר בתהליך אשר מתבצע באמצעות שתלים דנטליים שמהווים מעין מערכת ברגים שמחליפה את השורשים של השיניים שהוסרו. לאחר שמערכת זו מותקנת, מתקינים עליה מערכת שיניים נשלפת זמנית עד שיתקינו את מערכת השיניים הקבועה. לרוב מדובר על תהליך ארוך טווח שכן, לוקח זמן לחבר את השתל לעצמות הלסת. אולם, כיום מוצע כאמור תהליך השתלת שיניים ביום אחד אשר מציע את ביצוע כל ההליך תוך יום אחד.

למי מתאימה השתלת שיניים ביום אחד

לא כל מטופל יכול להיות מתאים להשתלת שיניים ביום, אך מטופלים שכן מתאימים לכך על פי רופאי השיניים, יכולים להניב תוצאות טובות מאוד מהטיפול היומי ולקבל את מערכת השיניים הלא קבועה לפחות, המורכבת על מערכת שתלים דנטליים תוך יום אחד. על מנת לברר האם אתה מתאים לטיפול הזה, יש צורך לגשת לרופא שיניים מקצועי ומיומן אשר מבצע את שיטת ההשתלה ביום. רופא מעין זה יבחן את מצב השיניים שלכם ואת מצב הפה שלכם באופן כללי ובהתאם לנתונים השונים יכריע האם באמת יש אפשרות לבצע את תהליך ההשתלה ביום אחד. במידה והתהליך מתאים לך, חשוב לבצע אותו אצל רופא השיניים הטוב ביותר בתחום.

 

כתוב/כתבי תגובה