תהליך החלמה השתלת שיער

השתלות שיניים

הצורך במראה יפה ומטופח מאפשר לפתח פתרונות חדשניים בתחום האסתטיקה של הפה, כמו במקרה של השתלות שיניים המעניקות שיניים יפות ובריאות. השתל שרופא השיניים מחדיר לחניכיים מהווה תחליף לבסיס השן החסרה או הפגועה, כך שתפקידו להעניק עיגון איכותי וחזק לשן המלאכותית שתיושם על גביו.

שתל בשיניים דומה לבורג קטן, והוא אינו נראה בפה המטופל כיוון שהוא מוחדר אל עומק החניכיים. כיום ישנם מגוון טכניקות וחידושים בתחום השתלים הדנטליים, כך שניתן למצוא סוגים שונים של השתלות שיניים המתאימים לקשת רחבה של מטופלים.

סוגי השתלות שיניים

  • שתל דנטלי לשן בודדת – ישנם מקרים בהם מטופלים סובלים מפגיעה או חוסר של שן אחת, זאת כתוצאה מחבלה או הרס של שורש השן. בעבר היה צורך להחליף את השן הפגועה בשן תותבת או גשר כתרים, אך כיום ניתן להסתפק בשיקום שן פגועה באמצעות התקנת שתל דנטלי בודד.
  • השתלה שיניים ALL ON 4 – שיטה זו מאפשרת להתקין עשרות כתרים בפה, תוך שימוש ב4 עד שישה שתלים בלבד. כך מטופל שסובל מפגיעה / חוסר של סט שיניים שלמות, יוכל ליהנות מתהליך יעיל וקצר של השתלות שיניים.
  • השתלת שיניים ממוחשבת – הצלחה בטיפולי השתלות שיניים מחייבת בסיס עצם איכותי וחזק, וכדי להבטיח זאת יש לבצע אבחנה מדויקת ומקצועית של מצב עצם הלסת. באמצעות השתלת שיניים ממוחשבת, רופא השיניים יכול להעריך את הצלחת הטיפול, וכך לתכנן מבעוד מועד את תהליך ההשתלה המתאים ביותר לכל מטופל.
  • השתלת שיניים ביום אחד – למרות שתהליך השתלת השיניים מורכב ומצריך דיוק רב, במרפאת המומחים של ד"ר ג'רי כהן מטופלים יכולים לצאת עם שיניים חדשות תוך יום אחד בלבד. find בשיטה זו החדרת השתל וקיבוע הכתר מתבצעים בטיפול אחד, כך שהמטופל מקבל חיוך מושלם תוך כמה שעות.

איזו שיטה היא המומלצת ביותר?

שיטות טיפולי השתלות השיניים לעיל הינן שונות ומגוונות, ולכן כל שיטה יכולה להתאים למטופלים שונים על בסיס סוג ומצב החניכיים ועצם הלסת כיוון שהם הבסיס לאיכות ועמידות השתלים. לאחר מכן, יש צורך להמשיך בטיפולי שיניים מתאימים, להימנע ממשקאות צבעוניים ולשתות מים מסירי חרס. מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים בטרם התחלת התהליך, וכך לבחור את השיטה היעילה והטובה ביותר לקבלת שיניים חדשות ויפות.

כתוב/כתבי תגובה