מגן פינות

מגן פינות חדות – הבדל קטן שינוי גדול

רגע לפני כניסתכם לבית חדש בוודאי כבר חשבתם על הכול: איך תסדרו את החדרים, היכן תציבו את הטלויזיה ואיפה יעמוד השולחן בסלון. אך האם גם הכנתם את מקום המגורים החדש שלכם לקראת כניסתם של הילדים? בכל בית ישנם הרבה מאוד סיכונים בטיחותיים, במיוחד עבור הקטנטנים, וניתן לרכוש פתרונות שימנעו את הרוב המוחלט של מקרי הפציעות. פינות חדות של פריטי ריהוט מהוות חלק נכבד מאותם סיכונים. התקנת מגן פינות חדות יכולה לעשות הבדל משמעותי בחיי היום-יום שלכם ושל ילדיכם בבית, ללא פגיעה באסתטיות ובעיצוב הבית.

מדוע חשוב להגן על הילדים מפני פינות חדות?

ילדים באופן טבעי אוהבים לקפוץ, לרוץ, להשתולל ולרקוד. עליכם כהורים לעודד את הטמפרמנט הנפלא והטבעי הזה, אך בו בעת גם לשמור על ילדיכם מפני פגיעות. הילד לא תמיד ירצה לשחק דווקא בחדר המשחקים הנעים והבטוח שארגנתם לו, אלא יבחר דווקא להביא צעצועים לסלון או למטבח. ריהוט "של מבוגרים" עלול להיות מסוכן עבור ילדים, ובמיוחד כאשר יש לו פינות חדות. ילדים אשר יחליקו וייפלו באזור שבו קיים פריט עם פינות חדות ויתנגשו בו, עלולים במקרה הטוב לקבל מכה קלה, אך לעיתים הפגיעה עלולה להיות כואבת ביותר והילד ייפצע קשות.

חשוב מאוד לאפשר לילדים לחוש נוח בביתם, ואת זה ניתן לעשות באמצעות התקנת מגנים לפינות חדות, אשר יאפשרו התנהלות רגילה של ילדים שמחים בבית, תוך הפחתת הסיכון לפציעה מהן בצורה משמעותית.

כיצד מגן פינות חדות מסייע למניעת פציעות בבית?

מגנים יכולים להיות "מולבשים" בפינותיהם של שולחנות או שידות, ובנוסף ניתן גם לרכוש מגנים עבור פינות של קירות או עמודים. לכל בית יש מבנה אחר ומקומות "מאתגרים" אחרים, לכן מוטב להכיר היטב את המוצרים השונים היכולים לעשות את העבודה הטובה ביותר בביתכם, ולהפוך אותו לבטיחותי יותר. מגן פינות חדות נצמד אל הפינה הייעודית, אינו פוגם ביופיו של הרהיט או העמוד אלא משתלב בעיצוב הכללי של הבית. ההבדל הקטן הזה יכול להוביל לשינוי גדול בחיים שלכם, ולאפשר לכם להיות הורים רגועים הרבה יותר, גם כאשר הילדים קצת משתוללים.

כתוב/כתבי תגובה