טורטיקוליס

לימודי רפואה על גווניה השונים

אתם מחפשים את העתיד המתאים לכם ביותר ורוצים לבחור מקצוע לחיים? אם כך, ההמלצה שלנו היא לקחת את הזמן, לעצור ולהסתכל כמה שיותר פנימה. אומנם כולנו מכירים את אותם האנשים שתמיד רצו להיות מורים, רופאים או לעסוק בכל מיני מקצועות אחרים, אך האם גם לכם תמיד הייתה ידיעה ברורה כזאת? בפועל לא לכולנו היה מזל גדול לדעת מה אנחנו רוצים לעשות ולכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם מבולבלים ומחפשים את הדרך שלכם. במידה ועולם הרפואה מושך אתכם אך אתם לא רוצים לעסוק ברפואה מערבית כדאי יהיה לחשוב על לימודי רפואה משלימה כי זה לא במקרה שהמודעות לנושא הולכת וגדלה.doctor-1149149_1920

למי זה יכול להתאים?

הדבר הראשון שאתם בוודאי שואלים את עצמכם כשאתם חושבים על אפשרות כמו לימודי רפואה משלימה זה האם תחום כזה יכול להתאים לכם. חשוב להבין: אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת כי כל אחד מאיתנו יכול לגלות תחומים שונים במהלך חייו שידברו אליו ושימלאו אותו בסקרנות. מה שכן, אדם שחושב ללמוד תחום כזה או אחר של רפואה משלימה צריך, לפני הכול, להרגיש חיבור אל הנושא, אמונה ואהבה. קשה מאוד לטפל באחרים אם אתם בעצמכם לא מאמינים במה שאתם עושים ולכן החיבור הפנימי שלכם לעניין זו נקודה מהותית ביותר.

בחרו את המסלול שמעניין אתכם ביותר

עוד נקודה שכדאי להיות ערים אליה כשחושבים על לימודים בתחום הרפואה המשלימה, זו העובדה שמדובר על עולם ומלואו. כלומר, היום יש עוד ועוד תחומים ברפואה משלימה שתוכלו ללמוד ולכן כדיא יהיה לעצור ולבחור לעומק במה אתם בוחרים. האם אתם מעדיפים את תחום הדיקור הסיני? טיפול נטורופתי בכבד שומניאו אולי את תחום פרחי הבאך? לא אחת קורה שאנשים אומנם נמשכים לתחום הרפואה המשלימה אך לא מכירים את כל האפשרויות הקיימות. במקרה כזה כדאי יהיה לבחור מספר קורסים שיפגישו אתכם עם האופציות השונות בענף הרפואה המשלימה כי כך יהיה לכם קל יותר לבחור את מה שהכי מתאים לכם. לטפל באחרים ולעזור להם להרגיש טוב יותר פיזית ונפשית זו זכות גדולה ואתם תראו שתיהנו מאוד לא רק מהלימודים אלא גם מהעבודה עצמה.

כתוב/כתבי תגובה