סלילים לסיגריות אלקטרוניות – מה ההבדל בין הסוגים?

אם תהיו מעוניינים להתחיל לאדות ולעשות שימוש בסיגריה אלקטרונית, יהיה רצוי שתהיו מודעים לסוגים השונים של סלילים לסיגריות אלקטרוניות, כאשר הנפוצים ביניהם הם סגסוגת ניקל, פלדת אל חלד וקנטאל. מדובר במתכות מהן מורכב הסליל הפנימי בסיגריה ולכל סוג מתכת יש יתרונות וחסרונות שונים שנדבר עליהם במאמר.

 

סליל עשוי סגסוגת ניקל

לא מגיע למצב של חימום יתר בקלות ופולט אדים עשירים בטעמים ואופי. המתכת מסוגלת להתחמם ולהתקרר במהירות רבה למדי כך שחווית השימוש בה מאוד נוחה. כמו כן, ניתן לעשות שימוש בסליל הזה אך ורק עם וואטים.

 

פלדת אל חלד – בחירה מובילה

מתכת שמסוגלת לשמור היטב על החום ולצד זאת לוקח לה זמן רב להתקרר ולהתחמם. מגיע במספר רב של דרגות ניקיון ונחשב לבחירה מעולה עבור אלו שלא רוצים להתפשר על חוויית האידוי שהם נהנים ממנה.

 

מתכת קנטאל – מה איתה?

בנוגע אל סלילים לסיגריות אלקטרוניות עשויים מתכת קנטאל יהיה מדובר בכאלה שמתחממים די לאט. בין סגסוגת הניקל ובין פלדת האל חלד. מדובר בעניין של טעם אישי וישנם כאלה שמעדיפים את המתכת הזו על פני אחרות וזאת מכיוון שהיא מספקת טעם מעט ייחודי ושונה. כמו כן, אופי השימוש הוא שונה וצריך להשתמש ביותר וואטים.

 

בחנו בעצמכם מספר סוגי סלילים

על מנת לדעת היטב אילו סלילים לסיגריות אלקטרוניות יהיה רצוי לבחור מבחינתכם, יהיה כדאי שתבחנו היטב מספר רב של סוגי סלילים ואת הטעמים שהם מפיקים. כך תוכלו לדעת מה יתאים בצורה מושלמת לחוויית האידוי שלכם ותוכלו ליהנות מהסיגריה האלקטרונית שלכם בצורה חסרת פשרות. אז אל תוותרו על האפשרות הזו! רק כך תיהנו באמת כאשר אתם ניגשים לעשות שימוש בסיגריה האלקטרונית שלכם.

 

הכנסו עכשיו לאתר של חנות סיגריה אלקטרונית.

כתוב/כתבי תגובה