איך בוחרים בית אבות

איך בוחרים בית אבות

בתי האבות בישראל משמשים כיום דיור איכותי עבור קשישים במצב סיעודי כזה או אחר. מכיוון שישנם לא מעט בתי אבות, הרי שבטרם בוחרים עבור קשיש סיעודי בית אבות כזה או אחר, יש צורך לבדוק היטב מה הוא מציע, כיצד הוא בנוי, כיצד הוא נראה מבחינה ויזואלית ועוד. חשוב מאוד לדעת שלא פעם קשיש סיעודי איננו יכול לספר על מצבו לבני משפחתו ולכן לא תהיה לו יכולת לספר כיצד מתנהגים אליו בבית האבות בו הוא מצוי והאם הכול כשורה ולכן, על בני משפחתו של הקשיש לבדוק היטב את בית האבות בטרם הם בוחרים בו עבור הקשיש.

>>> בדקו את בית האבות נאות השרון neothasharon.co.il
איך בוחרים בית אבות

כיצד תבחרו בצורה הטובה ביותר בית אבות עבור קשיש

כאמור, בית אבות משמש כיום כמקום האידאלי עבור קשישים סיעודיים. בין אם מדובר בקשיש סיעודי במצב מורכב יותר ובין אם מדובר בקשיש סיעודי במצב קל יותר, הרי שהוא יזדקק לטיפול רפואי מסור בהתאם למצבו ולסיוע פיזי בפעולות שונות במהלך היומיום. בתי אבות מכילים צוות רפואי וצוות טכני שמטרתו היא לסייע לקשיש בפעולות הפיזיות השונות. בכדי לבחור בצורה הנכונה בית אבות עבור קשישים, הרי שיש לשים דגש על מספר פרמטרים:

  1. ראשית כל, עליכם לבחון את הצוות הרפואי העובד במקום. חשוב לוודא כי מדובר בצוות מיומן ומקצועי אשר בכוחו לתת מענה רפואי ראוי לקשיש
  2. תנאי המחיה במקום – אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחון הם תנאי המחיה בבית אבות. בכדי שבית אבות יהיה מקום נעים, נוח ואיכותי עבור מגורים של קשיש, הרי שהוא צריך להיות נקי ומסודר. יש לבדוק כי החדרים בהם מאוכלוסים הקשישים מרוהטים כראוי ונעימים לשהייה. הנראות הוויזואלית של בית אבות היא חשובה מאוד ולכן, יש לבחון בקפידה את מראה המקום, את האסתטיקה ואת הניקיון.
  3. שגרת היום של הקשישים – חשוב מאוד לבחון האם לקשישים אשר גרים בבית האבות יש סדר יום ומה הוא כולל. על אף שמדובר בקשיש סיעודי, הרי שסדר יום שגרתי הוא דבר נחוץ עבורו בכדי ליצור לו תחושת ביטחון. לכן, כדאי לבחון מהו סדר היום המוצע במסגרת בית האבות שאתם בודקים, בטרם תבחרו בו.

כתוב/כתבי תגובה