כסא בטיחות צ'יקו

מותג צ'יקו המתמחה במוצרי תינוקות וילדים נחשב לאחד מיצרני כיסאות בטיחות המובילים בעולם. בתחום הבטיחות מציעה חברת צ'יקו שלושה דגמים: סל קל קיפיט זיפ, מושב קל (בוסטר) קידפיט וכיסא בטיחות מגיל הלידה נקסטפיט (Chicco Nextfit), הנחשב לכיסא בטיחות האיכותי ביותר בעולם, על פי רשימת ההמלצות של ארגוני צרכנות בינלאומיים. צ'יקו נקסטפיט הינו אחד מכסאות הבטיחות הפופולאריים ביותר בישראל. הצרכנים מציינים לטובה את רמת הבטיחות, נוחות ההתקנה והשימוש. מכוון שהמוצר מיועד לתינוקות מגיל הלידה, הקונים כיסא בטיחות צ'יקו "פטורים" מקניית סלקל.

הכיסא מיועד לתינוקות ממשקל של 2.5 ק"ג ועד 18 ק"ג נגד כיוון התנועה, ולפעוטות במשקל בין  10 ועד ל-30 ק"ג (או עד גובה 124 ס"מ) עם כיוון התנועה. לצורך העגינה, הכיסא משתמש בשני מנגנונים: מנגנון קשירת רצועות איזופיקס ISOFIX ומערכת לחיבור הכיסא בשלדת הרכב באמצעות רצועות הרכב. קשירת הילד לכיסא נעשית באמצעות מערך הרצועות הפנימיות בחמש נקודות עגינה.

כסא בטיחות צ'יקו – יתרונות מרכזיים

פיתוח כסא בטיחות צ'יקו נקסטפיט מבוסס על מחקר טכנולוגי מעמיק בתחום הבטיחות. המוצר הסופי עבר את מבחני הריסוק המחמירים עם ציון הבטיחות הגבוה ביותר שניתן לקבל (ציון BEST). ציון זה מבטיח שבמקרה התאונה הכיסא יגן על הילד, יצמצם את עוצמת המכה וימזער את הנזקים באופן מקסימלי. כך, במושב מותקן מנגנון הגנה ייחודי התומך בצדי הראש של הילד, הסופג את אנרגיית המכה ומונע פציעה חמורה בתאונות צד.

אחד היתרונות המובילים של  הכיסא צ'יקו נקסטפיט הוא הקלות והפשטות של ההתקנה, עם ונגד כיוון הנסיעה. ההתקנה המומלצת הינה באמצעות מנגנון איזופיקס, אך מי שמעוניין להתקין בעזרת רצועות הרכב, גם יגלה שהתהליך נוח, מהיר ופשוט.

הכיסא מאפשר התאמה מושלמת למשקל וגובה הילד. כך, יש בו תשעה מצבי גובה של משענת הגב ו-6 מצבי משענת ראש המבטיחים בטיחות ונוחות מקסימליות. תהליך החגירה של הילד בתוך הכיסא נוח, מהיר ונגיש. הרצועות המרופדות היטב מתכווננות לגובה של הילד בקלות רבות, באמצעות רצועת המתיחה המרכזית.

המתקן מכיל מושב פנימי בעל ריפוד רך ונעים ותמיכה מקסימלית בגב, המיועד לתינוק רך אשר ניתן להסרה בהתאם לצורך. זווית השכיבה כנגד כיוון הנסיעה נוח מאוד לתינוק.

הכיסא מרווח מאוד ואף מציע שטח אחסון צדדי לכוס או בקבוק. הוא אינו קל (11.3 ), אך בהתחשב לשלל היתרונות שהוא מציע, אין כאן בעיה מהותית.

מושב בוסטר צ'יקו קידפיט

בוסטר קידפיט מהווה המשך טבעי לכיסא בטיחות נקסטפיט. המוצר מיעוד לילדים במשקל 13- 50  ק"ג, כאשר השימוש במבנה עם המשענת מתאים עד למשקל 45 ק"ג וללא משענת (במצב מושב הגבהה) מיועד לילדים במשקל שבין 18 -50 ק"ג.

 למידע נוסף על כסא בטיחות צ'יקו נקסטפיט Chicco Nextfit – לחצו כאן

למידע נוסף על כסא בטיחות צ'יקו סיטאפ Chicco Seat-Up – לחצו כאן

 

כתוב/כתבי תגובה