קנאביס חוקי בישראל

הרפורמות שמנסים לעשות בשנים האחרונות לגבי קנאביס מביאות עמן תמורות בדרך שבה החוק מתייחס למשתמשי קנאביס. נתחיל מכך שקנאביס רפואי חוקי בישראל, כל עוד מקבלים התוויה מהרופא. בכל הנוגע לקנאביס לצורכי פנאי, ביחס לעבר החוק יותר מקל, שכן כעת אם נתפסים על שימוש בקנאביס בפעמים הראשונות יש קנסות בלבד.

בשל השימוש הנרחב של הישראלים בקנאביס בקרב כל שכבות האוכלוסייה, ניתן להבחין בתופעה לפיה ישנם מצבים שבהם המשטרה נוטה להעלים עין. אם מנסים לחזות איך העתיד ייראה למשתמשי הקנאביס, אז הציפיה היא מגמה הולכת ומתמשכת של הקלות לצרכנים ככל שיחלפו השנים.

 

צריכת קנאביס רפואי

המגמה של צריכת קנאביס רפואי רק צוברת תאוצה ככל שהשנים חולפות להן, וכך גם יש עלייה בצריכת הקנאביס הרפואי וכמות המשתמשים שמקבלים התוויה מהרופא. התועלת הרבה של הצמח בטיפול במנעד רחב של מחלות הופכת אותו למענה הולם בעבור חולים רבים שלא מוצאים מזור בתרופות הקונבנציונליות שיש לעולם הרפואה להציע בשלב הזה.

אם גם אתם חושבים שאולי קנאביס רפואי עשוי לעזור לכם או שאתם מתעניינים לגבי קנאביס חוקי בישראל, אז תוכלו לברר עם הרופא שלכם לגבי ההתאמה של הצמח הנהדר הזה למצב הרפואי שבו אתם נמצאים ולהבין האם זה משהו שיוכל לעזור לכם בהתחשב במצב שבו אתם נמצאים.

 

שינוי שמתרחש בכל העולם

כאשר בוחנים האם קנאביס חוקי בישראל ומה המצב בשאר העולם, מבינים שבכל שנה שעוברת, יש עוד מדינות שמצטרפות למגמה והולכות לכיוון של לגליזציה והתרה של שימוש מוחלט לצורכי פנאי בצמח, ולא רק לצרכים רפואיים. כך שאפשר להיות אופטימליים אם מסתכלים לעתיד, וזאת מתוך הבנה שהשינויים שהולכים לקרות ללא ספק יהיו חיוביים בטווח הרחוק.

כתוב/כתבי תגובה