משחה לפטרת עור וציפורן

משחה לפטרת שבאמת עובדת – יש דבר כזה?

אנשים רבים שלוקים בפטרת העור, במקומות שונים בגוף מחפשים פתרונות לכך. ישנם תכשירים רפואיים ודרכי טיפול רבים לפטרת שעליהם נאריך בהמשך. אבל בואו נתמקד רגע בשאלה, משחה לפטרת שבאמת עובדת – יש דבר כזה?

רגע לפני שנענה על זה בואו נלמד קצת על פטרת העור. זיהום העור הנפוץ ביותר הוא פטרת, העור והציפורניים מותקפות על ידי פטרייה ההורסת את הרקמות החיצוניות. הפטריות מופיעות בדרך כלל במקומות חמים ולחים בגוף, כמו כן במקומות בהם יש הרבה קפלים. לכן, ההדבקה בפטרת שכיחה בעיקר בעונת הקיץ.

ההדבקה בפטרת יכולה להיות מכמה גורמים שונים. בן אדם שיש לו פטריה בציפורן ופטרת בעור, עלול להדביק אתכם. כמו כן מצויה הדבקה גם מבעלי חיים.
לבישת בגדים או נעליים שהיו חשופים לפטרייה, נגיעה באביזרים שהזדהמו מפטרייה. גם שימוש בבריכה, מקלחת, מקווה או כל מקום ציבורי בדומה לזה, עלול לגרום להופעת פטרת.

פטרת ברגליים

המקום השכיח ביותר בגוף בו מופיעים פטריות הוא הרגליים. אתם מרגישים גירוד קל בכף הרגל או באצבעות, אתם רואים קצת קילופים באזור וכדו', כל אלה מראים על פטרייה שמופיעה לה בכף הרגל. במידה ולא תטפלו בפטרייה היא עלולה להתפתח ולגרום לסדקים ברגליים ואף ליבלות.

איך נמנע את הפטרת ברגליים? בימי הקיץ החמים הקפידו לנעול נעליים פתוחות ומאווררות על מנת לשחרר את הרגל ולמנוע עומס לחות. רחצו את הרגליים באופן יומיומי, השתמשו באבקות המיועדות למניעת לחות הגורמת לפטריות.

במידה ואתם לוקים בפטרת, אל דאגה יש תכשירים רבים ודרכי טיפול טבעיות לפטרת.
אז כן, יש דבר כזה משחה לפטרת שבאמת עובדת. היוועצו ברופא שלכם, על מנת לקבל את הטיפול היעיל ביותר.

כתוב/כתבי תגובה