הגדלת חזה עם שומן עצמי

הגדלת חזה עם שומן עצמי

עם השנים והתקופות השונות החולפות על האישה כמו תקופות ההנקה, ההריונות וכדומה, מבנה החזה משתנה.

ישנן נשים שאינן מוכנות להשלים עם השינוי והן מבקשות להגדיל את החזה. בישראל נפוץ מאוד הניתוח אשר מטרתו היא הגדלת החזה זאת בניגוד למדינות אירופה למשל, שם התופעה מצויה הרבה פחות.

הגדלת חזה עם שומן עצמי

איך מבצעים את הניתוח?

נשים רבות אינן מרוצות מהחזה שלהן והן מבקשות להגדיל אותו. מדובר למעשה בתופעה גלובלית אך מעניין לגלות כי בעוד ישראל וחלק ממדינות ארצות הברית אכן מיישמות את השינויים הרצויים, הרי שבמדינות אירופה הדבר הוא הרבה פחות פופולארי ונפוץ.

הגדלת חזה – למה?

למה בעצם תרצה האישה לעלות על שולחן הניתוחים על מנת לבצע שינוי פיזי במראה הגוף שלה? אז האמת היא כי לכל אחת הסיבות שלה. אך נוכל להאמין כי אם זה מגיע עד לכדי הסכמה מרצון, לבצע הליך כירורגי שאינו הכרחי, מן הסתם יש לדבר כמה וכמה סיבות טובות. בדרך כלל יהיה זה בכדי לשפר את ביטחונה העצמי של האישה ולא ממש משנה בת כמה היא.

איך זה מתבצע?

למעשה ישנן כמה וכמה אפשרויות לביצוע הניתוח והדרך הטובה ביותר תוכל להיבחר רק לאחר שהכירורג יראה ויבדוק את המטופלת.

בניתוח הגדלת חזה עם סיליקון בדרך כלל ייעשה שימוש במשתל. המשתל יוכנס מתחת לעור באמצעות חתך בחזה. המשתל יוכנס במיקום המתאים, מעל השריר או מתחת לשריר כאשר הדבר תלוי במטופלת ובמבנה הגוף שלה. ישנם מקרים אשר בהם נעשה שימוש בשומן העצמי כאשר זוהי אופציה הרבה יותר טבעית לגוף.

סוג המשתל עשוי להיות עגול או אנטומי כאשר גם זה אמור להיבחר בהתאם למבנה הגוף של המטופלת.

למעשה הניתוח אינו מסובך, הוא אינו אורך הרבה זמן וגם ההחלמה ממנו היא מהירה ללא תופעות לוואי מיוחדות.

הניתוח אורך על פי רוב כשעה או שעה וחצי לכל היותר. במהלך הניתוח אשר נערך כמובן בהרדמה כללית, מתבצעים חתכים מתחת לכל שד ומוכנסים השתלים. הרופא יניח אותם באזור שייעד להם מראש, מתחת לשריר או מעליו.

לאחר שיכניס את המשתל הוא יבצע את הסגירה באמצעות תפרים מיוחדים אשר אין צורך להוציא אותם אחר כך. הם נמסים מאליהם ונעלמים.

מבחינת כאבים, ברור שהליך כזה אינו חף מכאב כלשהו אך על פי רוב ניתן להתמודד אתם בקלות בעזרת משככי כאבים.

כאשר השתל מוכנס מתחת לשריר הכאבים עשויים להיות חזקים יותר ואף ממושכים. אלו גם עשויים להיות מלווים במגבלות תנועה ובקושי לתפקד בידיים. אך כעבור מספר ימים המצב משתפר מאוד. ניתן לומר כי כבר לאחר שבוע ניתן לשוב לשגרה הרגילה.

פונים אל המומחים

חשוב לדעת כי בכל מקרה, תמיד יש לפנות אך ורק אל המומחים העוסקים בתחום על מנת שהתוצאות אכן תהיינה מושלמות. עם מראה טבעי, ללא סיבוכים ובביצוע נכון בטכניקות הכי מתאימות למטופלת.

כתוב/כתבי תגובה