הקטנת חזה

הקטנת חזה לממדים הרצויים באמצעות ניתוח פלסטי

אם את מעוניינת לחוש קלילה יותר ויש לך חזה גדול ביחס למשקל גופך והיקפו, מומלץ להצר היקפים באמצעות הקטנת חזה. הקטנת חזה אינה חייבת להיעשות בצורה מופרזת, אלא ניתן גם להקטינו במעט. היתרון שבהקטנה הוא תחושה קלה יותר בבטן ובחזה, המעידה גם על הניידות שלך ביום יום. הניתוח מתבצע על ידי רופאים מומחים במרפאת ניתוחים פלסטיים מן המעלה הראשונה.

הקטנת חזה

הקטנת חזה בהתאמה אישית

ניתן לקבוע פגישה עם רופא מומחה ולהסביר בפניו את המטרה שאת מעוניינת להשיג בעקבות הניתוח. לפיה, הוא יחליט האם הניתוח אכן ישיג מטרה זו, ובאם כך הדבר – מהו היקף ההקטנה לו את זקוקה על מנת לממש את מטרתך. במידה ותושג הסכמה ביניכם – יציג הרופא המומחה תמונת צפי של החזה לאחר ההליך הניתוחי, ובמידה ותתני את הסכמתך הסופית – ייקבע תאריך לניתוח.

מי הן הנשים הפונות לניתוח הקטנת חזה בדרך כלל?

על פי רוב מדובר בנשים בעלות ממדים קטנים: נמוכות/רזות או שניהם גם יחד, אשר למעט החזה אין להן איבר נוסף בפלג הגוף העליון או התחתון שמגיע לממדים אלו. במילים אחרות, הפער בין החזה ליתר איברי הגוף הוא פער גדול. נשים כאלו חשות לא פעם הכבדה והרגשה שהחזה הגדול מקשה עליהן בתנועה יומיומית. מקרה נוסף הוא של נשים המבקשות לעצב את גופן באופן שונה מזה הטבעי על ידי רשימה סדורה של מניפולציות פלסטיות בגופן, אשר הקטנת חזה היא אחת מהן. נשים כאלו נוהגות להזמין, במקביל, גם שאיבת שומן במקומות אחרים בגוף על מנת להגיע לנוסחה גופנית חדשה, מתוכננת ומגובשת היטב על ידן.

הליך הניתוח וההתאוששות שלאחריו

הניתוח אינו ארוך, ומתמקד נקודתית באזור החזה. ההקטנה מתבצעת באמצעות הרחקת רקמת השד הפנימית העודפת תוך יצירת שד קטן יותר. ניתוח זה כולל, לרוב גם הרמת חזה , בה מתבצעים שלבים אלו בדיוק. לאחר הניתוח ייתכנו כאבים באזורו, אולם הליך ההתאוששות הממוצע ממנו נמשך לא יותר משבוע-שבועיים על פי רוב.

היתרונות של מרפאה פלסטית פרטית

  • ניתן להתייעץ בהרחבה עם הרופאים טרם ניתוח הקטנת חזה.
  • הניתוח מתבצע ביעילות ובמסירות על ידי גדולי המומחים בארץ.
  • תוצאות הניתוח מדויקות, כפי שחזו הרופאים, ועם מינימום כאבים ותופעות לוואי.

קראו עוד על הנושא במגזין היופי

כתוב/כתבי תגובה