ציוד רפואי

הקטנת חזה – מי צריך את זה

אנחנו בדרך כלל שומעים על ניתוחי הגדלת חזה או ניתוחי הרמת חזה. נשים אשר מבקשות לעבור ניתוחי חזה, לרוב מבקשות לעבור ניתוחים מסוג זה. אך האמת היא, שישנו עוד ניתוח חזה אחד מאוד מפורסם ומאוד פופולארי. מדובר בניתוח הקטנת חזה.

ניתוח זה, כפי שניתן להבין משמו, מיועד עבור נשים אשר יש להן חזה גדול מדי והוא מפריע להן. במקרים רבים, הן מבקשות לעבור אותו מטעמים של אסתטיקה, אך ישנן נשים שגם עוברות את הניתוח מסיבות בריאותיות, שכן חזה גדול יכול להקשות עליהן, בין היתר בכל מה שקשור ליציבות, עמידה, תנועה, משקל ועוד. יש מקרים שמתפתחים בעיות שונות שמאלצות את הנשים לבקש לעבור ניתוח מסוג זה.

ניתוח זה מתבצע אצל רופאים פלסטיים שמתמחים בניתוחי חזה. רוב הרופאים אשר מבצעים ניתוחי הגדלה או הרמה, מבצעים גם ניתוחי הקטנת חזה, בין אם זה בבתי חולים ובין אם זה במרכזים רפואיים, קליניקות ומקומות אחרים.

 

כיצד בוחרים את הרופא הנכון

על מנת לבצע ניתוח הקטנת חזה בצורה נכונה, יש לבחור רופא שמתמחה בתחום. לשם כך, חשוב לבדוק למי יש ניסיון בתחום, למי יש את הידע הדרוש לשם כך. ניתוח מסוג זה, הוא לא ניתוח מסובך, אך הוא חייב להתבצע באופן מקצועי ויסודי, אחרת עלולות להתפתח בעיות, בין אם זה במהלך הניתוח ובין אם זה אחריו.

צריך לציין, ניתוח הקטנת חזה הוא הרבה פחות מסוכן מניתוח הגדלת חזה, מאחר והוא לא כולל שילוב של אלמנטים זרים בתוך הגוף, כמו למשל שתלים או דברים אחרים. הניתוח כאמור, חייב להתבצע על ידי רופאים מנוסים ומקצועיים שמתמחים בתחום זה ויודעים איך לבצע את הניתוח על הצד הטוב ביותר.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר של ד"ר יעקב בר.

כתוב/כתבי תגובה