הרמת חזה

האם ניתן להשתמש בשומן עצמי לשינוי מראה החזה?

הרמת חזה

קודם כל, התשובה היא כן.

כבר מתחילת המאה הקודמת שתלי החזה הפכו להיות פופולריים ונדמה שנשים רבות התלהבו מהרעיון שניתן להגדיל את החזה בצורה משמעותית הנראית לעין. ישנן נשים בעולמינו שמסתובבות עם חזה כל כך גדול עד כדי כך שהן מפורסמות בזכותו, ישנן נשים שלא מרוצות מהחזה הקטן שלהן ומעוניינות להגדיל אותו לגודל ממוצע ונורמטיבי. אך כמו שאנחנו מכירים את הרפואה ובאיזה מהירות היא מתפתחת ומתקדמת, כך גם הרפואה הפלסטית.

כיום ניתן להשתמש בשומן העצמי כדי לשנות את צורת הגוף בכך שאתם מעבירים מאזור אחד בגוף שומן אל האזור אותו אתם רוצים למלא או להגדיל. הנה כמה שימושים שונים בהם ניתן להשתמש שומן עצמי-

הרמת חזה

מדובר בניתוח יחסית נפוץ. נשים רבות לא מעוניינות להגדיל את החזה שלהן אלא רק לעצב אותו להרים אותו. כך, הרמת חזה בשומן עצמי יכולה להיות פתרון מומלץ כיוון שלרוב כאשר נשים פונות להרמת חזה, הדבר הצריך מהן השתלת שתלי חזה אשר כך או כך היו מגדילים את החזה יחד עם ההרמה. שומן עצמי למעשה ממלא את החזה בצורה הטבעית ביותר ונותן לו את ההרמה שהוא צריך עם היד המכוונת של המנתח. כך, לא רק שאין את מראה השתל הברור, ניתנת לנשים רבות האפשרות לשנות את מראה החזה לצורה אותה הן רוצות.

לקביעת פגישת ייעוץ עם מומחה בטיפולים בשומן עצמי

הרמת ישבן

כמו הרמת חזה בשומן עצמי, כך קיים גם הליך הרמת הישבן בשומן עצמי. השומן שלכם יוסר מאזורים בהם השומן לא רצוי כמו הבטן, המותניים, הירכיים והגב התחתון. לאחר מכן, יועבר השומן העצמי אל הישבן שלכם בכדי לתת לו מראה עגול יותר ומלא יותר. כיום, נושא הרמת הישבן הפך ליותר פופולרי וקיים ביקוש גדול יותר להרמת הישבן בשומן עצמי. כך, גם בישבן אין צורך בשתלים וניתן לישבן את המראה הטבעי ביותר.

פיסול פנים

אם אתם לא מעוניינים במתיחת פנים רגילה, קיימת אפשרות להליך פיסול פנים, בו נלקח שומן ממקומות אחרים בגוף, גם פה מדובר באזור הבטן, המותניים, הירכיים ו/או הגב התחתון. השימוש בשומן לפיסול הפנים מעניק לפנים את הנפח שאיבדו עם השנים כמו גם הידוק שכבת העור אל שכבת השריר ומתיחת הפנים ללא חתכים ותפרים. כך תוכלו להגדיל את נפח הלחיים ולהעניק לפנים שלכם מראה צעיר יותר, טבעי יותר וקורן יותר.

כמו ששמתם לב, שומן עצמי ניתן לשימוש עצמי. כשבעבר ניתן היה לבצע שאיבת שומן אך לא היה ניתן לעשות עם השומן שנשאב דבר, היום הרפואה שונה ומתקדמת מזה. אם אתם מעוניינים בהליך המערב שומן עצמי, וודאו כי הרופא איתו אתם מתייעצים הוא מוסמך פלסטיקאי וכי יש עליו את הביקורות הנכונות עבור הליכים אלה.

כתוב/כתבי תגובה