הרמת חזה

הרמת חזה – איך מקבלים את כל המידע הרלוונטי

לפני שנכנסים לחדר ניתוח, לא משנה עבור איזה ניתוח או פרוצדורה רפואית, יש צורך לקבל את התשובות הרלוונטיות מבחינתנו. על כן, חשוב לשאול את כל השאלות הנכונות. בשביל לדעת מה הן, יש צורך לקרוא מאמרים, יש צורך להכיר את הנושא, רק כך אפשר להגיע מוכנים אל הרופא, לשאול את השאלות המתאימות ולדעת מה אמורות להיות התשובות שהוא צריך לספק לנו. 

נשים שמבקשות לעבור ניתוחי חזה ובפרט ניתוח הרמת חזה (חשוב – קראו על ניתוח להרמת חזה – ד"ר רון עזריה), צריכות לדעת את כל השאלות שעליהן לשאול, זאת על מנת שיוכלו לקבל את התשובות הרלוונטיות מבחינתן. אם הן לא יעשו זאת, הרי שהן עלולות למצוא את עצמן נכנסות אל חדר הניתוח מבלי לדעת מה בדיוק הן אמורות לעבור, וכן במצב שהן עוברות את הניתוח ומתפלאות לאחר מכן שהתוצאה היא כזו ולא אחרת, שהפרוצדורה בוצעה בצורה מסוימת ועוד. 

חשוב לומר, על הרופא לספק את כל המידע למנותחת, אך יחד עם זאת, היא צריכה להיות מעורבת בתהליך ולכן חשוב שהיא תקרא מאמרים בתחום ותכיר אותו מעבר להיבט הכללי, בשביל שהיא תוכל להיות הרבה יותר רגועה כשהיא תעבור את ניתוח, וכן בשביל שהיא תוכל לקבל החלטה מושכלת האם לעבור אותו בכלל. 

איך אפשר לקבל את כל התשובות

ראשית, אפשר ומומלץ להשתמש בחומר אמיתי שנמצא באתרי אינטרנט ובמקורות מידע אחרים. זה אומר, בין היתר, לקרוא מאמרים מקצועיים, כולל מאמרים של רופאים ואנשי מקצוע שונים באתר https://ronazaria.co.il.

שנית, זה אומר שצריך לדבר עם נשים אחרות שעברו את הניתוח, בין אם זה דרך רשתות חברתיות, פורומים או פנים אל פנים ולהתייעץ איתן. 

שלישית, מומלץ לחשוב על דברים סטנדרטיים, דברים ברורים מאליהם, ולפתח אותם לשאלות חשובות בנושא. 

 

כתוב/כתבי תגובה