הגדלת חזה

הרמת חזה – הניתוח שישפר את מראה החזה שלך

אחד מסוגי הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר, הם ניתוחי חזה. מדובר בניתוח אשר לא מעט נשים, צעירות ומבוגרות, עוברות מתוך כוונה לשפר את מראה החזה שלהן. ישנן נשים שמבקשות להגדיל את החזה, שכן הן מרגישות שהוא קטן ואיננו בולט או נוכח מספיק. לעומתן, ישנן נשים שעוברות ניתוח הקטנת חזה, מאחר ומראה וגודל החזה מפריע להן. 

אחד הניתוחים הפופולאריים בתחום של ניתוחי חזה בקרב נשים, הוא ניתוח הרמת חזה נפול. מדובר בניתוח שמטרתו להרים חזה נפול. נשים אחרי הריון, אחרי לידה, בגיל מבוגר, מתמודדות לא פעם עם חזה נפול אשר אינו דומה לכלל למראה החזה המקורי שלהן, והרבה פעמים הוא פוגע במראה הכללי שלהן וכן בתחושת הנשיות. לכן, הן מבקשות לעבור ניתוח הרמת חזה בשביל להתמודד עם בעיה זו. 

ניתוח הרמת חזה מתבצע, בין היתר, על ידי הסרת שומן ותאי עור מתים, ולעיתים זה כולל גם שימוש בחומרים חיצוניים שמיועדים לאפשר לחזה להתרומם ולעמוד זקוף. 

כיצד בוחרים מנתח פלסטי לניתוחי הרמת חזה?

ראשית, יש לבחון את הניסיון שעומד לרשותו ועד כמה ניתן לסמוך על הידע המקצועי שלו. 

שנית, צריך לבחון אילו שיטות פעולה הוא מציע, האם מדובר בשיטות מוכרות, בטוחות, שיטות שיכולות לספק תוצאות איכותיות ובאופן כללי, האם השיטה תאפשר לבצע שינוי מהותי במראה. 

שלישית, יש לבדוק את תנאי המקום, בין היתר, האם המרפאה שלו היא מקום נעים, מקום שיש בה את כל הציוד ואת כל מה שנדרש לצורך ביצוע הניתוח ומעבר לכך, גם לצורך קבלה לפני והתאוששות אחרי. 

ארבע, חשוב לוודא מתי ניתן לבצע את הניתוח וכמה אפשר לעבור אותו על מנת לחזור לשגרה בהקדם. 

קראו על כל ניתוחי החזה באתר חתך הזהב

 

כתוב/כתבי תגובה