מתיחת פנים בעזרת חוטים

טיפולי בוטוקס

נשים רבות וכן גברים, מחליטים כי הגיע הזמן להיראות צעירים יותר. קמטים שונים בעור הפנים מתהווים מגילאי 40 ומעלה. הקמטים בפנים מונעים ע"י שרירי הפנים ומראים על הבעות שונות כגון כעס, צחוק, עצב וכדומה. היום , כבר ניתן להימנע מניתוחים ופעולות פולשניות למיניהן כגון ניתוח פלסטי ולבצע פעולה שתהיה פשוטה ובטוחה יותר, כמו טיפולי בוטוקס שהפכו להיות מנת חלקם של אנשים מן השורה ולא רק של סלבריטאים. המזרקים שבאמצעותם מוחדר הבוטוקס, הינם דקים, כך שהתחושה תהיה של חוסר נוחות בלבד. אנשים שיש להם קמטים באזור הגבות, הבוטוקס מוזרק בין העיניים, כך שהגבות תיראינה מתוחות יותר.

טיפולי בוטוקסהשינויים בעור והקמטוטים הראשונים, מופיעים בסביבות גיל 30, כך שאם מתחילים להיראות קמטים קטנים בגיל זה, הזרקות של בוטוקס, תוכלנה לשפר את מראה עור הפנים, כך שניתן יהיה לייעל את המראה באמצעות התמדה וטיפול נכון למתיחה לא פולשנית של עור הפנים.

התייעצות עם מנתח פלסטי לפני הזרקת בוטוקס

כאשר מתחילים להזריק בוטוקס, כל טיפולי בוטוקס, עשויות להיות בתקופה של ביו 3-4 חודשים. לפני הטיפול יש להתייעץ עם מנתח פלסטי והוא זה שיבדוק את מצב הפנים והסימטריה שלהן, היכן נמצאים הקמטים שאנו מעוניינים להעלים  ואז הרופא מסמן את האזורים שיש להזריק בהם את הבוטוקס. חומר זה נקרא בשפה המקצועית "בוטלניום". מחקרים מוכיחים, כי הבוטוקס המקורי, יכול להחזיק מעמד בין 3-4 חודשים והסוג השני של בוטלניום הנקרא דיספורט. יש לציין כי שימוש עם בוטוקס אינו חד פעמי ויש להקפיד על הטיפול, ממש כשם שאתם צובעים שיער, על מנת שהשיער הלבן לא יבצבץ.

ישנם נשים רבות בישראל, אשר פונות לעזרתה של הרפואה האסתטית, כאשר התחום המוביל הינו טיפולי בוטוקס להעלמת קמטים וקמטי הבעה בעור הפנים. ההחלמה מהטיפול הינה מהירה, כך שנשים יכולות לחזור מהר לשגרת חייהן, במיוחד נשות קריירה שאינן יכולות להרשות לעצמן לאבד זמן יקר כמו החלמה מניתוח פלסטי שאורך שבועות, עד שאישה תוכל לצאת מביתה ללא סימנים של שטפי דם.

היתרון הבולט במילוי קמטים באמצעות בוטוקס

יש לציין כי לבוטוקס יש יתרונות רבים ואחד מהבולטים בהם, הינו לא רק מילוי קמטים, כי אם הימנעות מקמטים חדשים להופיע בעור הפנים. עם השנים הפופולאריות של טיפולי בוטוקס עלתה ויותר נשים מגיעות למילוי הקמטים באמצעות הזרקת חומר זה שעם השנים ההתייעלות שלו גברה והוא נחשב לטיפול בטוח.

כתוב/כתבי תגובה