בוגבו בי 5

מדי שנה יוצאות לשוק שורה של עגלות תינוק חדשות, אשר באות להחליף את הקולקציות של העגלות הישנות. לעיתים העגלות החדשות מתהדרות בשינויים עיצוביים בלבד אך לרוב השינוי איננו רק בעיצוב של העגלה אלא הוא הרבה יותר נרחב, מדובר על שינוי ברמת הפונקציות שהעגלה מספקת. פונקציות של בטיחות, נוחות, ועוד.

דוגמא טובה לעגלה חדשה, אשר החלה להיות משווקת בשנה האחרונה וזוכה להצלחה גדולה בקרב הורים בכל העולם ובפרט בישראל, היא עגלת תינוק בוגבו בי 5. זוהי עגלת מבית בוגבו ההולנדית, אשר במהלך השנים ייצרה שורה של עגלות תינוק אשר זכו להצלחה ולאחרונה, כאמור, היא יצאה עם עגלה זו בקולקציה חדשה.

עגלת בוגבו בי 5, זו עגלה שמיועדת מגיל לידה עד 15 ק"ג (גיל שלוש), היא כוללת מגוון פונקציות, בין היתר, מושב מתכוונן, צילון, ידיות אחיזה נוחות, גלגלים מוקשחים יציבים ועמידים, מערכת בולמים איכותית שמיועדת לכל גלגל בנפרד, מעצור כפול אחורי, קיפול קומפקטי ונוח, סל אחסון מרווח (22 ליטר), צילון, מסד לרגליים, משענת גב מתכוונת, מצבי ישיבה ושכיבה מלאים, וכן היא מגיעה בצבעים שונים, כך שניתן להרכיב את צבעי העגלה בצורות שונות, בין אם מדובר בצבע המושב, צילון מתכוונן ,וכן ידיות האחיזה.

הרעיון של עגלות בוגבו בי 5, היא לספק לילדים את הנוחות והבטיחות הנדרשים בזמן שהם יושבים או שוכבים בעגלה, ומצד שני, לספק להורים את הנוחות הנדרשת כשהם מסיעים את הילדים בעגלה או מבקשים לקפל אותה. בסופו של יום, לא רק הילדים הם משתמשים בעגלה, אף על פי שהם אלו שיושבים בתוכה, אלא גם ההורים, ולכן חברת בוגבו חושבת גם על הנוחות שלהם.

מיותר לציין, עגלות של חברת בוגבו, הן עומדות בכל התקנים המחמירים ביותר בתחום של עגלות תינוק וכן מספקות אמצעי בטיחות מלאים וקשיחים לילדים, החל מגלגלים יציבים וחזקים, אשר ניתנים לסיבוב של 360 מעלות, מערכת בולמים איכותית, מעצור אחורי כפול, חגורת בטיחות עם חמש נקודות עגינה שונות ועוד.

מדוע משתלם לרכוש עגלות בוגבו בי 5

מלבד כל הפונקציות שציינו, הרי שעגלות אלו, מאוד נוחות לשימוש, מאוד פשוטות לקיפול והן יחסית עגלות קומפקטיות. מדובר על עגלה במשקל של 8.9 ק"ג, במידות של 90X46.5X32 ס"מ. כלומר ניתן לקפל אותה לתא מטען של רכב בצורה פשוטה.

כמו שציינו, עגלות בוגבו בי 5, מגיעות בשלל עיצובים, אך מעבר לכך, ניתן לעצב בעצמכם את סגנון העגלה. אפשר לבחור צבעים שונים, הן למושב, לגגון, עריסה, ידית אחיזה וכן לגלגלים.

כך אתם יכולים לבחור את הסטייל של העגלה עבור הילד שלכם, וכן בחלק מהמקרים אתם יכולים להחליף את הצבעים מדי יום או מדי שבוע על פי בחירתכם. כך תוכלו לחדש את פני העגלה מעת לעת.

עגלת בוגבו בי 5 פרטים נוספים

בוגבו בי 5 לכתבה ב – ישראל היום

כתוב/כתבי תגובה