ערכת לידה

בין אם אתם הורים חדשים, שמצפים לתינוקכם הראשון, ובין אם אתם הורים מנוסים שכבר בניתם משפחה לתפארת, יש לכם לא מעט משימות להשלים עד ללידה הקרובה. אחת המשימות המאתגרות שאיתה מתמודדת כל משפחה לקראת הלידה, היא ההכנה והאבזור של הבית ורכישת המוצרים הנדרשים לטיפול בעולל החדש. זה לא סוד שהמחיר למוצרים לתינוק הינם בשמיים. כדי להוזיל עלויות, רבות מהחנויות למוצרי תינוקות מציעות להורים לעתיד לרכוש  את כל הציוד הנדרש ביחד – במסגרת ערכת לידה, במחירים מוזלים. המוצרים הכלולים בתוך ערכת לידה משתנים מחנות לחנות, כך שאין לערכת לידה מפרט קבוע. הערכה המלאה ביותר, אשר כוללת לא רק מוצרים לתינוק ולאם הטריה אלא גם ריהוט לחדר תינוקות, עגלת תינוק וכיסא בטיחות, מצאנו ברשת חנויות למוצרי תינוקות של מורד גיליס. הערכה, בין אם נרכשת בשלמותה ובין במסגרת ההשלמה למוצרים שכבר קיימים אצל המשפחה, מאפשרת רכישת מוצרים איכותיים במיוחד, במחירי הנחה משמעותיים. 

אז מה תמצאו בערכת לידה של מורד גיליס?

המטרה של הערכה הינה לספק את כל הצרכים של המשפחה הצעירה בטיפול בתינוק החדש. ההורים אשר רכשו את כל המוצרים שבערכה, יכולים להיות בטוחים שיש להם במלאי את כל מה שנחוץ לחודשים הראשונים (למעט הטיטולים ומזון לתינוק). כך, בנוסף להוזלת ההוצאות, מרוויחה המשפחה שקט נפשי. הערכה מחולקת לארבע קטגוריות:

  • ריהוט וחפצים לחדר תינוקות
  • מוצרי "ניידות" כגון סלקל, עגלה ומושב בטיחות לרכב
  • ביגוד, מוצרים לטיפול וטיפוח בתינוק
  • מוצרים לאם הטריה

בכל אחד מהקטגוריות מציעים ברשת מורד גיליס מספר דגמים שונים לבחירה, כולם במסגרת המחירים המיוחדים של ערכת לידה.

ערכת לידה: ריהוט לחדר תינוקות

על מנת ליצור תנאים מושלמים לגידול התינוק, חובה לאבזר את חדר התינוקות במספר פרטי הריהוט:

מיטת תינוק: ברשת חנויות של מורד גיליס מציעים להורים מיטות תינוק מעץ מלא, איכותיות ויפות במיוחד. בקניית המיטה, מומלץ לרכוש מזרן שעונית ומספר סטים של מצעים ושמיכות רכות ונעימות.

שידת החתלה: בנוסף למרחב נוח להלבשת התינוק, השידה משמשת כמקום אחסון לבגדיו וחפציו הרבים ולמעשה חוסכת להורים צורך בקניית ארון (בחודשים הראשונים). לכן, השידות שמוצעות ברשת מורד גיליס מרווחות מאוד, ומאובזרות במגירות רחבות ונוחות.

אמבטיית רחצה: בחנויות מורד גיליס ניתן לרכוש אמבטיית רחצה לתינוק בדגם הפשוט והזול או במבחר דגמים מתוחכמים יותר, המאפשרים קיפול או מצוידים ברגלי ברזל.

מוצרים "לדרך"

עגלה לתינוק: המוצרים הפופולאריים ביותר ברשת מורד גיליס הינם, ללא ספק, עגלות תינוקות, ולכך יש סיבה מוצדקת: ברשת נמכרים הדגמים החדשים והאיכותיים ביותר של המותגים המובילים, במחירים אטרקטיביים במיוחד. כאשר העגלה נקנית במסגרת ערכת לידה, הקונים נהנים מהנחות נוספות. בחסכון לטווח ארוך, מומלץ לרכוש עגלה שמתאימה מגיל הלידה ועד ל-36 חודשים (17 ק"ג). חשוב לדעת: תנאי המגורים וסגנון החיים של המשפחה הם השיקולים החשובים בבחירת העגלה. כך, העגלות הקומפקטיות וקלילות מתאימות ביותר למשפחה אשר מתגוררת בבניין מגורים עם מעלית. לעומת זאת, עגלה מאסיבית עם גלגלים חזקים במיוחד תתאים למשפחה שגרה במושב, עם דרכי עפר ושבילים מכוסים בצמחיה.

מושב בטיחות: כיסא בטיחות איכותי וחדשני אינו פריט מותרות אלא מוצר חובה לכל משפחה שמסיעה את התינוק ברכב. ברשת מורד גילים מציעים להורים הדואגים לבטיחותו של התינוק לעתיד דגמים עם ציון בטיחות הגבוה ביותר.

תיק החתלה: ערכו של תיק עגלה נוח ואיכותי לא לא יסולא בפז, כי הוא זה שידאג שברשותכם יש כל מה שצריך כאשר תצאו עם תינוקכם מהבית. חשוב שיהיו בו מגוון תאים בגדלים שונים ושיהיה קל להגיע אליהם,  נוח לסחיבה ולתליה על העגלה.

מוצרי טקסטיל, טיפול וביגוד

בנוסף לקולקציית הביגוד לחודשים הראשונים, התינוק שלכם זקוק למספר מוצרי טיפול, כגון חיתולי בד רכים, קרם החתלה, שמן עיסוי וסבון אמבטיה.

ערכה ליולדת

חבילת מוצרים ליולדת  מכילה  תכשירים טיפוליים ומוצרי פארם, כגון משחות וקרמים לאם מיניקה, משאבת הנקה, פדים ועוד.

ערכת לידה – מידע נוסף

מורד גיליס – אתר הבית

כתוב/כתבי תגובה